Соцсети

ДБР розслідує 361 справу про зловживання з бюджетними коштами

ДБР розслідує 361 справу про зловживання з бюджетними коштами
У ДБР розслідують 361 провадження зі зловживань із бюджетними коштами. З початку року 89 особам повідомлено про підозру, 36 обвинувальних актів направлено до суду. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.
Повідомляється, що ДБР виявило збитки державі більш як на 62 млн грн, частину яких вже відшкодовано бюджету. Крім того, накладено арешт на майно фігурантів на більш як 5,6 млн грн.
«Одним з останніх прикладів цієї роботи стало викриття колишнього керівництва Укрпатенту і керівника однієї з благодійних організацій на заволодінні державними коштами у розмірі 250 млн грн. Також ДБР викрило топ-чиновників Держпродспоживслужби. Вони за попередньою змовою з директором підприємства Держреєстру України при закупівлі послуг зі створення програмного забезпечення реєстрів витратили більш як 2 млн грн бюджетних коштів», – йдеться у повідомленні ДБР.
Ще одним прикладом вдалої роботи ДБР з викриття посадових осіб названо справу заступника голови Федерації профспілок України, який брав участь у незаконному відчуженні майна більш як на 138 млн гривень.