рус   укр

Соцсети

Депутат від ОПЗЖ Ростислав Солод втік з України та створив фінансову піраміду у Казахстані

Депутат від ОПЗЖ Ростислав Солод втік з України та створив фінансову піраміду у Казахстані

Депутат Краматорської міськради від проросійської ОПЗЖ та син нардепа Наталі Королевської втік з України та організував кріптоаферу у Казахстані. Про це повідомляє Bihus.info.

Ростислав Солод в вересні та жовтні перебував у Казахстані. Там  брав участь у заходах від недоброчесного проєкту HitBeat Music (далі HBM) – такої собі фінансової піраміди, але у світі криптовалют, до якої, за всіма ознаками, він причетний. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info, що базується на опублікованих самим Солодом фото- та відеоматеріалів.

Солод є сином народних депутатів від тієї ж ОПЗЖ Наталії Королевської та Юрія Солода, які виїхали з України ще 9 лютого та більше не поверталися, але які при цьому досі мають депутатські мандати. Ростислав Солод відомий тим, що у 19 років, будучи безробітним і маючи лише середнью освіту став депутатом у Краматорську. Проте тоді він уже декларував Renge Rover та криптовалюти на понад 23 млн доларів.

Після повномасштабного вторгнення про долю Ростислава Солода нічого не було відомо. А вже у вересні він опублікував у своєму Instagram фото зі спортзали 5-зіркового готелю Ritz-Carlton у Астані, де найдешевший номер коштує майже 14 тис. гривень. Також він публікував сторіз із салону розкішного автомобіля Mercedes-Benz Maybach.

Крім того, Солод анонсував захід з нагоди випуску токена HBM (токен – аналог акцій підприємств у цифровому світі) на криптовалютних біржах Coinsbit та Azbit та рекомендував його  не пропустити. HeatBeat Music – це проєкт музичної платформи, у який закликають інвестувати, купуючи токени. При цьому вкладникам обіцяють десятикратний прибуток.

Ростислав Солод був присутнім на цьому заході та координував підготовку виступу CEO HBM Group Єгора Манукяна. Також сина проросійських депутатів помітили на фото з Серіком Уаліхановим – представником HBM Group у Казахстані та іншими учасниками проєкту HBM. А на Zoom-конференції від HBM Group Ростислав Солод заявив, що входить до ради директорів проєкту та відповідає за технічну частину.

Цікаво, що Міжнародний фінансовий центр «Астана» (МФЦА) влітку опублікував повідомлення Комітету з регулювань фінансових послуг, згідно з яким на нині недоступному попередньому сайті HBM Group вводили людей в оману. Зокрема там публікували інформацію про наявність у проєкту ліцензії від Комітету МФЦА на надання консультацій з питань інвестицій та управління ними, та розповідали про партнерство компанії з держрегулятором. Комітет МФЦА заперечив це та закликав споживачів бути обережними при роботі з компанією. У промо-матеріалах HBM Group міститься інформація про наявність у проєкті реферальної системи та системи рівнів вкладників. Ці ознаки, а також обіцянки 10-кратних прибутків, характерні для фінансових пірамід.

«Антикорупційна правда»