Соцсети

У Києві голову міської ради профспілок підозрюють у привласненні майна

У Києві голову міської ради профспілок підозрюють у привласненні майна

Викрито та повідомлено про підозру голові Київської міської ради профспілок та приватному нотаріусу за фактами привласнення державного майна та особливо цінних земель, а також використання при цьому підроблених документів. Про це повідомляє столична прокуратура.

Встановлено, що група осіб, до складу якої входили голова міської ради профспілок, приватний нотаріус та керівники комерційних структур, розробила та реалізувала схему незаконного відчуження та привласнення майна та земель рекреаційної зони на території Труханового острова навпроти історичного центру столиці.

Використовуючи підроблені документи учасники групи здійснили незаконну перереєстрацію об’єктів нерухомості, що перебували у державній та комунальній власності, а саме майно спортивної бази «Зенит», а також самовільно захопили земельну ділянку площею майже 6 га.

На захопленій території замість загальнодоступного місця відпочинку киян та унікального спортивно-інфраструктурного об’єкту ділки планували організувати зону відпочинку V.I.P. класу із банями, ресторанами та котеджами. Ринкова вартість об’єктів нерухомості та земельної ділянки на момент вчинення злочинних дій становила понад 700 млн  гривень.

Лише завдяки своєчасно вжитим правоохоронними органами столиці заходам майно та земля, що стали предметом злочинних дій арештовано, а незаконні реєстраційні дії – скасовано. На цей час законні інтереси держави та громади поновлено та ексклюзивний об’єкт повернуто до державної власності.

За результатами досудового розслідування голові міської ради профспілок, який є організатором протиправної схеми, та приватному нотаріусу повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 197-1, ч. 4 ст. 358 КК.

«Антикоррупционная правда»