Основне джерело прибутків, за словами самого нардепа, — це операції з державними цінними паперами. Водночас, його статки вражають — дорогі автівки, швейцарські годинники, твори українських художників, коштовності. Усе це викликає сумніви в прозорості його діяльності, особливо враховуючи його минуле.

Розслідувачі нагадують: Приходько почав свою кар’єру в банку “Україна”, який зазнав банкрутства і став символом фінансових махінацій 90-х років. Згодом він працював у банку “Хрещатик”, що теж збанкрутував. У 2012 році, під час правління “регіоналів”, Приходько отримав посаду першого заступника голови НБУ, що дало йому можливість керувати масштабними фінансовими потоками.

Як встановило слідство, напередодні Євромайдану керівництво Аграрного фонду за його участі розмістило понад 2 мільярди гривень на депозитах у “Брокбізнесбанку” Сергія Курченка — олігарха, наближеного до сім’ї Януковича. Після банкрутства цього банку гроші зникли.

Попри гучні звинувачення, у 2019 році Борис Приходько виграв вибори у Прилуках і здобув депутатський мандат, що автоматично гарантувало йому недоторканність. Під час виборчої кампанії його штаб було залучено в численні скандали, включно з побиттям журналістів і звинуваченнями у підкупі виборців.

Історія довкола статків Приходька стає ще заплутанішою, коли розглянути діяльність його сім’ї, зазначає СтопКор. Його дружина Марина разом із сином є власниками аграрного підприємства ТОВ “СОВЕР”, що має у володінні 135 земельних ділянок.

Важливо також те, що, за даними журналістів, борги, які залишилися після зникнення грошей з Аграрного фонду, досі не відшкодовані. Попри цей тягар, Приходько і надалі живе на широку ногу, а його доходи лише зростають.

“Антикорупційна правда”