рус   укр

Соц мережі

Будинки для літніх людей у Києві – чим відрізняються приватні заклади від державних

Чи можна сказати, що будинок для людей похилого віку в Києві – це просте та ефективне вирішення проблеми догляду за літньою людиною? Безперечно. Але тільки якщо йдеться про приватний пансіонат для людей похилого віку, а не про державну установу, де опиняються переважно ті старі люди, про яких нема кому подбати.

У чому відмінність приватних будинків для людей похилого віку від державних?

Державні будинки для людей похилого віку – це аналог дитячих будинків, тільки для старих. У минулому столітті опинитися в такому закладі було страшним сном будь-якої літньої людини та практика проживання кількох поколінь разом, навіть на вкрай обмеженій території, була дуже поширена. Багато бабусь і дідусь жили в комунальних квартирах зі своїми не надто благополучними дітьми, в жахливих умовах, аби не опинитися в будинку для літніх людей.

Сьогодні державні будинки для людей похилого віку досягли деякого прогресу, проте цього зовсім недостатньо, щоб визнати їх придатними для комфортного життя старих людей. Саме тому з’явилися аналоги у вигляді приватних закладів, які змогли задовольнити попит населення та надати гідну альтернативу для сімей, які потребують допомоги у догляді за своїм літнім родичем.

Зміст людей похилого віку в приватному пансіонаті здійснюється за рахунок фінансування його сім’ї. Але при цьому ціни на такі послуги є цілком помірними, що дозволяє значній частині нашого суспільства користуватися такими послугами. Приміром, приватний будинок для людей похилого віку https://seniorgroup.com.ua/ у Києві приймає постояльців за ціною – від 12 000 гривень на місяць. У той же час умови життя та якість обслуговування людей похилого віку в таких центрах відрізняється в сотні разів.

Такий підхід дозволяє розширити можливості сімей, які хочуть оплатити для свого родича додаткові послуги. Тож така співпраця стає максимально ефективною.

Особливості оформлення літньої людини у приватний пансіонат

На відміну від тих самих державних установ, процедура оформлення в який може зайняти багато місяців і представляє замкнене коло зі збору документів, співпраця з приватними закладами проходить легко та досить швидко. Процедура оформлення приблизно така:

  • ви вибираєте відповідний пансіонат і звертаєтесь до його керівництва;
  • надаєте невеликий список необхідних документів похилого віку;
  • укладаєте договір про співпрацю на певний термін та оплачуєте послуги згідно з домовленістю;
  • організовуєте переїзд старого у призначений день.

Деякі приватні пансіонати для людей похилого віку в Києві допомагають сім’ям і з перевезенням людей похилого віку в центр, особливо, якщо вони перебувають у важкому стані і не можуть просто сісти в машину. Так само ви можете оплатити для свого старого індивідуальну цілодобову доглядальницю та багато іншого. Про всі такі нюанси ви можете домовлятися із вибраним пансіонатом в індивідуальному порядку. Головне – не бійтеся обговорювати з керівництвом центру будь-які питання, що вас цікавлять, і беріть активну участь в організації життя вашої бабусі або дідуся в пансіонаті.