Соцсети

На Київщині затримали експосадовців, що вкрали землі Міноборони

На Київщині затримали експосадовців, що вкрали землі Міноборони

На Київщині затримали експосадовців, які організували схему незаконної передачі земель площею 20 га Міноборони в приватну власність. Про це повідомляє Нацполіція.

У період 2016-2017 років посадовці сільської ради Віти-Поштової прийняли ряд незаконних рішень. Це призвело до вилучення із власності МОУ земельних ділянок.

Колишній голова сільської ради залучив співучасників вчиненого злочину – двох депутатів, один з яких був депутатом того округу, де знаходилася земельна ділянка військової частини.

Ексголова мав забезпечити роботу схеми, при якій земля начебто виділялась для покращення житлових умов військовослужбовців цієї військової частини, що не відповідало дійсності.

Колишній керівник селищної ради умисно підписав протокол та 35 рішень чергової сесії. До них він вніс неправдиві відомості про безплатну передачу у приватну власність ділянок 35 фізичним особам. Підконтрольні особи безоплатно отримали для перепродажу землі, на яких надалі планували побудувати котеджне містечко.

Експосадовцю та трьом його спільникам, колишнім депутатам та інженеру-землевпоряднику, повідомили про підозру в зловживання владою або службовим становищем.

«Антикорупційна правда»