рус   укр

Соцсети

ДБР передало державі російські енергоактиви

ДБР передало державі російські енергоактиви

В управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передано російські активи в сфері енергетики вартістю сотні мільйонів гривень. Про це повідомляє ДБР.

З цією метою лише впродовж кількох останніх місяців ДБР провело велику роботу з передачі АРМА активів групи компаній російської «Татнефті». Наразі арештовано 115 об’єктів нерухомого майна: нафтобази, заправні станції, нежитлові будівлі, земельні ділянки та 118 бензовозів і автомобілів.

Також працівники ДБР спільно з СБУ та Офісом Генерального прокурора розслідують діяльність енергетичної компанії, яка володіє низкою обленерго. Наразі слідчі ДБР перевіряють причетність до цієї компанії заступника голови російської Держдуми Олександра Бабакова. Йому вже оголошено про підозру за ч. 3 ст 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України).

Також арештовані і передані АРМА активи російського олігарха, колишнього депутата Держдуми Андрія Молчанова – підприємство «АЕРОК».

Серед іншого в управління АРМА передано 26 регіональних операторів газорозподільчих систем. Окрім цього заблоковано міжнародний канал постачання комплектуючих для військово-промислового комплексу та об’єктів критичної інфраструктури Росії.

«Атикорупційна правда»