У Києві під час обшуку у помешканні топменеджерки Київстар Вікторії Кириленко правоохоронці вилучили наркотичні речовини. Слідчі дії проводили співробітники Головного управління Національної поліції у місті Києві.
Обшук за місцем проживання Кириленко Вікторії Сергіївни, 11 квітня 1983 року народження, відбувся у серпні 2025 року в межах кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 309, ст. 307 та ч. 3 ст. 311 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне виробництво, придбання та зберігання наркотичних засобів і психотропних речовин з метою збуту, вчинене за попередньою змовою групою осіб, у великих та особливо великих розмірах, із залученням неповнолітнього.
Під час обшуку правоохоронці вилучили значні обсяги кристалічної речовини. За результатами експертизи Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України встановлено, що це особливо небезпечна психотропна речовина PVP, відома в наркосередовищі як «сіль», обіг якої обмежено.

Також встановлено, що разом із фігуранткою та малолітньою дитиною проживав громадянин Сергій П’ятков, який у 2023 році був засуджений за ч. 2 ст. 305 та ч. 2 ст. 309 КК України (контрабанда та зберігання наркотичних засобів, справа № 758/13046/19). За даними слідства, його зв’язок із Кириленко Вікторією може свідчити про можливе залучення останньої до незаконної діяльності. Слідство також розглядало версію використання образу матері з дитиною для конспірації протиправної діяльності.

Крім того, за даними журналістів, члени родини Кириленко — мати, сестра та вітчим — мають громадянство Російської Федерації, отримане на території тимчасово окупованого Криму після його окупації. Більше того – Вікторія Кириленко ще й неодноразово відвідувала окупований півострів, у зв’язку з чим компетентним органам рекомендовано перевірити можливу наявність у неї російського громадянства.
Експерти зазначають, що до розповсюдження наркотиків дедалі частіше залучають соціально непомітні групи — студентів, офісних працівників та матерів-одиначок. Така тактика дозволяє організаторам мінімізувати ризики викриття.
За офіційною статистикою правоохоронних органів, в Україні щороку фіксуються десятки тисяч злочинів, пов’язаних із наркотиками. Зокрема, у 2025 році зареєстровано понад 47 тисяч таких правопорушень, із яких близько 16,5 тисяч стосуються збуту наркотиків, а понад 20,6 тисяч — їх зберігання без мети збуту.




