рус   укр

Соц мережі

Посадовець «Укрзалізници» у якості хабаря отримав новеньку “Тойоту”

Посадовець «Укрзалізници» у якості хабаря отримав новеньку "Тойоту"

Посадовця АТ «Укрзалізниця» підозрюють в отриманні 1,55 млн гривень хабаря за сприяння в укладенні договорів з «Укрзалізницею». Про це повідомляє НАБУ.

Посадовець, який на момент вчинення злочину був заступником директора філії «Центр забезпечення виробництва»  за сприяння в укладенні договорів з «потрібними постачальниками» для потреб залізниці.

Спочатку детективи затримали двох учасників групи, яка надавала неправомірну вигоду посадовцю. Наступного дня затримано заступника директора філії. Також детективи відшукали автомобіль, предмет неправомірної вигоди, в одному із населених пунктів Львівської області. Автівку вилучили з метою забезпечення збереження речового доказу і вирішення питання про спеціальну конфіскацію.

Цього ж дня затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368, ч. 3 ст. 369, ч. 1, ч. 2 ст. 209 КК.

За даними слідства, у квітні – травні 2023 року заступник директора філії «ЦЗВ» АТ «Укрзалізниця» отримав автівку Toyota Camry. За такий «подарунок» він сприяв в укладенні контрактів з потрібними «постачальниками», а також діяв в їх інтересах під час виконання контрактів і проведення оплати.

“Антикорупційна правда”