рус   укр

Соцсети

Керівник філії АМПУ в порту Южний Максим Широков привласнив 90 млн гривень

Керівник філії АМПУ в порту Южний Максим Широков привласнив 90 млн гривень

Керівник Южненській філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Максим Широков отримав підозру у привласненні коштів держави. Про це стало відомо з матеріалів СБУ.

До організації незаконної діяльності керівник залучив двох підлеглих.

За даними слідства, у травні 2017 року чиновники уклали договір з комерційною структурою на виконання днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Південний». При цьому вартість відповідних робіт була штучно завищена.

Встановлено, що державні гроші були переведені на рахунки підрядника, але фактичний обсяг робіт не відповідав документам.

Таким чином з держпідприємства було виведено у тінь більше ніж 90 млн гривень.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 367 КК, трьом організаторам оборудки повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Нагадаємо, що Широков обіймав посаду голови філії з 2013 року. У 2020-му його перевели до філії у Чорноморському порту, але вже в цьому році він знов очолив підрозділ у порту Южний.

Нагадаємо, у кінці минулого року Держаудитслужба виявила незаконне приписування цін на ресурси у додаткових договорах, укладених між філією ДП «АМПУ» у Южному та компанією China Harbour Engineering company Ltd для днопоглиблення акваторії порту. При цьому для робіт використовувався флот, який надали власники компанії «ТІС».

«Антикорупційна правда»