рус   укр

Соцсети

Міжкімнатні двері: як обрати привабливу пропозицію?

Для більшості людей однією з найважливіших критеріїв під час виборів міжкімнатних дверей є ціна. Проте ціна, вказана у рекламних проспектах, не завжди відображає повну вартість дверей. У більшості випадків слід ретельно перевіряти додаткові елементи, такі як:

  • ручки,
  • петлі,
  • рами,
  • оздоблювальні смуги та ін.

Міжкімнатні двері Корфад, які можна купити у широкому асортименті привабливих рішень, пропонують якість та довговічність своїм користувачам.

Ціна – як порівняти різні пропозиції?

Міжкімнатні двері у квартиру або будинок потребують кілька додаткових елементів, таких як:

  • стулки,
  • фіксована або регульована рама,
  • дверні ручки,
  • можливі оздоблювальні планки.

У більшості випадків виробники вказують у рекламних проспектах окремі ціни на дверні полотна в залежності від їх розмірів та інших параметрів, також окремі ціни на дверні коробки в залежності від їхнього типу та розмірів.

Щоб ефективно порівнювати пропозиції кількох виробників, завжди слід шукати однакові або, можливо, найбільш схожі типи дверних полотен. Будь-які додаткові декоративні елементи чи скло істотно впливають на загальну вартість стулки.

Окреме питання – вартість покупки дверної коробки. У разі тонких перегородок завтовшки 10-12 см можна придбати незнімні рами. При більш товстих стінках рекомендується купувати регульовані рами, які також коштують дорожче через складнішу конструкцію.

Нарешті, варто перевірити, чи кожна пропозиція включає вартість дверної ручки, оскільки деякі виробники вказують ці ціни окремо. Це рішення має переваги, оскільки зазвичай дозволяє використовувати більший вибір типів ручок.

Матеріал виготовлення дверей

Двері з фанери чи дерева? Це поширена дилема людей, які вирішили купити нові або замінити старі міжкімнатні двері. Однозначної відповіді це питання немає.

Все залежить від бюджету, який є на покупку дверей, та очікуваного зовнішнього вигляду дверних полотен. У разі дерев’яних дверей слід зважати на високу вартість, яка збільшується, якщо покупці хочуть вставити додаткове скло або використовувати петлі без фальцю (приховані). Найдешевшими будуть двері з деревини сосни. Якщо розглядати інші породи, наприклад:

  • дуб,
  • ясен,
  • бук,

ціна може значно зрости.

Двері з МДФ або ХДФ зазвичай у 2-3 рази дешевше, в залежності від матеріалів і способу обробки, що використовуються.

Дерев’яні двері найчастіше покривають лаком чи морилкою. Їхня перевага — можливість ремонту шляхом шліфування та повторного лакування з корекцією дрібних дефектів та подряпин.

Двері з плит МДФ або ХДФ найчастіше обробляються ламінатом або шпоном. Якщо є можливість, слід купувати шпоновані двері. Істотним недоліком ламінатів є проблема їхнього пожовтіння з роками. У разі шпонованих дверей це явище відсутнє або проявляється лише невеликою мірою.

Додаткове скління міжкімнатних дверей

Внутрішні двері можуть бути однотонними або з додатковими скляними чи пластиковими елементами. Скло, яке використовується для заповнення дверного полотна, може бути повністю прозорим або матовим, якщо необхідно обмежити можливість перегляду кімнати зовні.

Основна мета використання скління – додаткове освітлення приміщень. У коридорах рідко бувають вікна, які є природним джерелом світла, а використання навіть матового скла у дверях кімнат дозволить трохи висвітлити коридор.

Однак двері без скління дозволяють зберегти інтимність, що може мати велике значення у спальні чи молодіжних кімнатах.