рус   укр

Соцсети

Суддя Олександр Хрімлі, підозрюваний у вбивстві дітей у п’яному ДТП, руками суддів блокує інформацію про свої злочини

Суддя Олександр Хрімлі, підозрюваний у вбивстві дітей у п’яному ДТП, руками суддів блокує інформацію про свої злочини

Відставний суддя, а нині – адвокат, який практикує у Києві, Олександр Хрімлі активно застосовує свої юридичні знання не на ниві захисту інтересів клієнтів, а для зачистки Інтернету.

Чистить він Мережа у своїх власних інтересах, намагаючись видалити з видачі матеріали, що розповідають про дуже неприємні для Хрімлі сторінки його біографії. 31 серпня суддя Шевченківського районного суду міста Києва Саадулаєв А.І., розглянувши позов Хрімлі Олександра Геннадійовича до низки осіб та видань, прийняв рішення заблокувати доступ до деяких ресурсів, на яких розміщені статті, які не подобаються позивачеві:

З урахуванням особи позивача природний інтерес до того, що так завзято намагається вичистити Олександр Хрімлі. Як не дивно, більшість цих матеріалів давні, датуються вони ще 2016 роком, коли Олександр Хрімлі, який ще не пішов у відставку, вершив «правосуддя» в Київському адміністративному апеляційному суді.

Чиститься і свіжіший матеріал, у якому розповідається про спробу (невдалої) вже відставного судді Хрімлі потрапити до вищої ради правосуддя.

Із заголовка цього матеріалу і стає зрозумілим, що саме так судомно намагається видалити з Мережі колишній суддя, а нині адвокат Олександр Хрімлі. Це згадки про аварію, яку він скоїв у п’яному вигляді і яка коштувала життя двом дітям.

Щоб не бути голослівними і не переказувати суть події, що мала місце в Донецьку, де тоді працював цей видатний представник «донецької школи» правосуддя, процитуємо Оксану Сироїд, яка заявила у 2015 році про суддю Хрімлі таке:

«Хрімлі Олександр Геннадійович фігурує у величезній кількості відкритих джерел. Його звинувачують у скоєнні ДТП у стані алкогольного сп’яніння, внаслідок якого загинули двоє дітей. Суддя тривалий час перебував під слідством, проте до суду справа не дійшла. Мати дітей померла, а батька знайшли повішеним. Цей же суддя забороняв мирні збори у 2013 році, мотивуючи це «незручністю для організації ярмарку. Олександр Геннадійович Хрімлі — це безкарне зло, з яким боровся Майдан і вся Україна».

Також дозволимо собі процитувати Facebook журналістки Ольги Омельянчук: «У конкурсі на посаду судді до Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності бере участь суддя Олександр Хрімлі, якого звинувачують у смертельній ДТП і також у тому, що забороняв мирні збори учасників Майдану у 2013 році. .

Журналістка зазначила, що через те, що батьки загиблих дітей також померли, справу закрили через «відсутність постраждалих».

Описувані події – аварія та загибель дітей – мали місце у тодішній столиці українського «правосуддя» — Донецьку – 2004 року. Як і наступні смерті батьків загиблих дітей.

Суддя, який так чудово уникнув покарання, продовжив працювати в Донецькому окружному адміністративному суді. Його успіхи на цьому шляху були настільки безперечними, що інший виходець з Донецька – Віктор Янукович (звичайно, швидше за все, не особисто, а його оточення) забрав такий цінний кадр до столиці:

Де представник «Донецької школи» відпрацював своє призначення повною мірою – саме він був серед тих суддів, які пресували учасників Майдану.

Здавалося б, що після перемоги Революції гідності такі «заслуги» не обійдеться увагою. Але й тут Олександр Хрімлі щасливо уникнув розслідування і без будь-яких наслідків мирно доопрацював до відставки у 2016 році та подався до адвокатури – благо посвідчення адвоката він отримав ще у 2002 році у Донецьку.

А у 2018 році Олександр Хрімлі раптово захотів кинути невдячний шлях адвокатури та повернутися до суддівського стану – подав документи на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Найсмішніше в тому, що суддею цього суду Хрімлі не став не тому, що не пройшов відбір, а тому, що за чотири роки з моменту оголошення конкурсу цей конкурс так ніхто й не спромігся провести.

Тобто станом на сьогоднішній момент Олександр Хрімлі перебуває у списках претендентів на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності. І якщо завтра влада таки прийде до тями і відновить цей конкурс – а необхідність такого суду очевидна – то людина, яка вбила двох дітей і виносить неправосудні вироки учасникам Майдану, зможе знову надіти мантію судді та відправляти правосуддя за «донецькими» стандартами.

Можливо, що активність Олександра Хрімлі, який перейнявся чисткою Інтернету від негативу про свою персону, якраз і викликана тим, що цей конкурс таки скоро розпочнеться. І країна отримає ще одного «героя» до суддівського крісла.

«Антикоррупционная правда»