рус   укр

Соц мережі

Шахрай із дипломатичним паспортом або Як Микола Удянський сколотив статки на аферах з криптовалютою

Шахрай із дипломатичним паспортом або Як Микола Удянський сколотив статки на аферах з криптовалютою

Микола Удянський, почесний консул Румунії в Харкові, маючи за плечима насичену історію заробітку на реалізації шахрайських схем із криптовалютою, а також російський паспорт, дочку в росії й тісні зв’язки з російським бізнесом, продовжує безперешкодно користуватися привілеями дипломатичного паспорта, вільно катаючись на елітних автомобілях по Дубаю, Монако та інших закордонних курортах, і чомусь не викликає жодних запитань у української влади.

1 березня 2023 року в Харкові було урочисто відкрито Почесне консульство Румунії. На заході були присутні заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов, мер Харкова Ігор Терехов і посол Румунії в Україні Александру Віктор Мікула. Гості говорили про те, як важливо продовжувати плідну економічну співпрацю Румунії з Харківщиною і наскільки вагомим у цьому світлі є відкриття консульства.

Почесним консулом Румунії в Харкові було призначено Миколу Удянського, представленого як IT-підприємця. «Микола — відомий і дуже шанований представник IT-спільноти, і особливо IT-спільноти в Харкові. Він завжди підтримує тісний зв’язок з мешканцями цього регіону й постійно демонструє свою солідарність із Харковом», — заявив тоді посол Румунії в Україні Віктор Мікула.

Чи знав він тоді, що так розхвалює насправді громадянина росії та шахрая з багаторічним стажем і тісними зв’язками з бандитським світом, а зовсім не якогось там айтішника? Інше питання — куди дивилися в українському Міністерстві закордонних справ і МВС України, коли погоджували кандидатуру Удянського, по суті зробивши з бандита дипломата.

Хто такий Микола Удянський?

51-річний Микола Удянський народився в Харкові, де й зареєстрований до сьогодні за адресою провулок Зерновий, 5. Закінчив Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми», а також Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Право і кібербезпека». Відомо, що з 2003 по 2006 роки він працював комерційним директором торгового дому «Олівін», що займається торгівлею парфумерії та косметики, пізніше займався виробництвом і продажем торгових терміналів.

Микола Удянський з бородою в чорному піджаку та білій сорочці зі схрещеними на грудях руками
Микола Удянський

У 2013 році Удянський заснував IT-компанію «Prof-it», яка розробляє криптовалютні біржі, а також інші продукти на блокчейні. У 2014 році став засновником страхової компанії «Ассур». Далі, у 2016 році Микола Удянський разом зі своїм партнером Юрієм Полтавським заснував ТОВ «Єдінаркойн», яке запустило проєкт E-Dinar Coin — власну криптовалюту. Проте у 2020 році компанія збанкрутувала, а її криптовалюта знецінилася у 1000 разів.

У тому ж році Удянський разом із медіаменеджером Дмитром Колотом та IT-підприємцем Богданом Прилепою купили доменне ім’я parlament.ua, заснувавши медіахолдинг Parlament Media Group. Також Удянський відомий як засновник криптовалютних бірж CoinsBit і Qmall. У 2021 році український Forbes вніс його до списку найбагатших українців, у якому він зайняв 59 місце зі статками у 180 млн доларів США.

У 2015 році Микола Удянський намагався стати депутатом Харківської обласної та міської рад, балотувався від «Радикальної партії» Олега Ляшка, однак виборці не підтримали його кандидатуру. Судячи з наявності у соціальній мережі сторінки «Микола Удянський — Слуга народу» та останніх оновлень на ній у 2020 році, він готувався стати місцевим депутатом у Харкові на виборах у 2020 році, але вже від президентської партії «Слуга народу», однак і цього разу його план провалився. Зате, як уже згадувалося вище, у березні 2023 року його призначили почесним консулом Румунії в Харкові.

Проте вже на початку 2025 року Харківська обласна військова адміністрація почала відхрещуватись від Удянського, заявивши, що вони не мають жодного відношення до його призначення консулом. Що ж сталося? У листопаді 2024 року Микола Удянський був внесений до бази даних «Миротворець»: у його досьє йдеться про порушення ним законодавства України щодо громадянства, а також про причетність до відмивання грошей через блокчейн-платформи.

Більше того, у січні 2024 року громадська організація «Пробачте, що живі» подала заяву до СБУ з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом загроз національній безпеці з боку Миколи Удянського. У ній заявники вказували, що почесний консул Румунії в Харкові Микола Удянський мав і, цілком ймовірно, досі має російське громадянство, разом із судимими партнерами займається криптовалютним шахрайством, має зв’язки з харківським криміналітетом, а також з оточенням голови чеченської республіки рамзана кадирова.

«Ми вважаємо, що діяльність Миколи Удянського може куруватися співробітниками російських спецслужб і нести загрозу національній безпеці України», — йшлося у заяві.

Попри серйозні звинувачення, Служба безпеки України чомусь відмовлялася відкривати кримінальне провадження і розпочинати розслідування викладених фактів. У результаті в листопаді 2024 року Шевченківський районний суд Києва за заявою активістів все ж зобов’язав СБУ відкрити кримінальне провадження проти Удянського за статтями 111 (Державна зрада), 111-1 (Колабораційна діяльність), 190 (Шахрайство), 209 (Легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) і 368 (Неправомірна вигода) Кримінального кодексу України. Тим не менш, станом на сьогодні, за даними BlackBox OSINT, в Єдиному реєстрі судових рішень немає жодної інформації про відкриття цієї справи та ведення щодо неї слідства.

Наскільки тісно Микола Удянський пов’язаний з росією: дружба з оточенням кадирова та донька в рф

І поки СБУ з якихось причин береже Миколу Удянського від кримінального переслідування, ми вирішили детально перевірити, чи дійсно почесний консул Румунії в Харкові причетний до всього, що йому приписують. Почнемо з російського громадянства та зв’язків з рф.

У листопаді 2024 року журналіст і військовослужбовець ЗСУ Кирило Данильченко опублікував на своїй сторінці у Facebook фото російського закордонного паспорта Миколи Удянського. Судячи з нього, термін дії цього паспорта закінчився лише в липні 2023 року, тобто він був чинним ще кілька місяців після того, як Удянський став почесним консулом.

Фото закордонного паспорта громадянина російської федерації, оформленого на ім’я Удянський Микола
Закордонний паспорт громадянина рф Миколи Удянського, чинний до 4 липня 2023 року. Фото журналіста Кирила Данильченка

«На момент отримання посади консула Удянський був громадянином росії. І зараз може ним бути, тому що закінчення строку дії паспорта не означає автоматичної втрати громадянства… Я розумію, що за гроші у нас можна стати інвалідом, вийти за УДЗ, полюючи на людей, стати депутатом, будучи бандитом і ресторатором. Але, на мою думку, російський громадянин на посаді почесного консула в країні, через яку йде транзит зерна, яка постачає нам важке озброєння і техніку — це вже занадто», — наголосив журналіст.

За даними BlackBox OSINT, у росії досі проживають колишня цивільна дружина Миколи Удянського Анжеліка Саркісова та їхня спільна 17-річна донька Анжеліна Саркісова. Анжеліка Саркісова має російський паспорт № 4607296401, російський мобільний номер і станом на 2020 рік працювала на російському підприємстві ТОВ «Продторгплюс».

Цікаво, що про наявність доньки Удянського в росії стало відомо тоді, коли майбутній почесний консул через суд домагався відстрочки від мобілізації, де доводив наявність опіки над трьома неповнолітніми дітьми. Тоді й з’ясувалося, що всі останні роки Микола Удянський фінансово забезпечував свою доньку-росіянку, яка проживає на території держави-агресора.

Щонайменше у 2015–2016 роках, коли рф уже вела загарбницьку війну проти України, Удянський продовжував літати до москви. За даними BlackBox OSINT, для цього він спочатку виїжджав до бєлгорода, де й сідав на літак до російської столиці.

Відомості з розділу РФ СПР Авіаквитки
Дані російських реєстрів про авіапереліт Миколи Удянського з бєлгорода до москви 2 лютого 2015 року

Як з’ясувалося в рамках розслідування, на цьому зв’язки почесного консула з росією не закінчуються. У 2020 році відкрито на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Удянський публікував спільні фото з чеченськими блогерами, наближеними до рамзана кадирова, а також з його другом — рустамом керімовим, бійцем клубу «Ахмат», що належить тому ж кадирову.

Микола Удянський обіймає на фото рустама керімова, друга рамзана кадирова
Микола Удянський (на лівому фото в центрі) з рустамом керімовим (на лівому фото зліва), другом рамзана кадирова. Фото: Instagram

Очевидно, нині Удянський видалив спільні фотографії з кадирівцями. Але факт залишається фактом — консул перебуває буквально на відстані одного рукостискання від одного з головних ворогів України. Та й що, в принципі, може пов’язувати українця з чеченським бійцем з оточення кадирова, щоб не соромитися публікувати з ним фото на шостому році війни рф проти України?

Безглуздя це чи ні, але точно промовисто: у листопаді 2024 року в одному з наближених до кремля російських телеграм-каналів було опубліковано пост про те, що Удянський у США неофіційно зустрічається з командою Трампа задля налагодження відносин з українською владою. У повідомленні Миколу Удянського росіяни називають «прийнятним для російської сторони посередником на майбутніх американо-російсько-українських переговорах, оскільки він має контакти з російськими елітами й досі не відмовився від російського громадянства».

Якщо вважати кадирова російською елітою, то зв’язок безумовно є. Як і спільний бізнес з росіянами. У 2021 році компанія Удянського Prof-IT разом з міжнародною компанією Yoola, засновником якої є громадянин росії Фуад Фатуллаєв, розробили блокчейн-платформу WeWay, якою керувала англійська операційна компанія WEWAY GROUP LIMITED, засновниками якої виступили партнер Удянського Богдан Прилепа та безпосередньо росіянин Фатуллаєв.

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну Микола Удянський став публічно відхрещуватись від WeWay — ймовірно, саме через російського партнера Фатуллаєва, і почав запевняти, що вийшов із проєкту. Проте, за даними BlackBox OSINT, це не відповідає дійсності.

Як Микола Удянський створив фейкову криптовалюту E-DinarCoin та розвивав її в росії 

У Росії Микола Удянський працював і з іншими проектами. Як уже згадувалося, у 2016 році він запустив свою криптовалюту E-DinarCoin. По суті це була «фінансово-криптовалютна піраміда», яку «криптовізіонер» Удянський просував і реалізовував, починаючи з Індонезії, де жив тоді, а потім намагався підсадити на неї жителів афраканських Гани та Нігерії, а згодом представництва E-DinarCoin були відкриті в Україні, Китаї та, звичайно ж, росії. У Instagram досі «висить» сторінка Edinarcoin.rus, на якій, у тому числі, Удянський просував свій проект, не гидуючи обличчям колишнього президента росії дмитра медведєва.

Заманював наївних людей вкладатися в його криптовалюту Удянський як міг: презентації E-DinarCoin були наповнені оптимізмом і обіцянками багатого життя, у топових ЗМІ Індонезії, Нігерії та України виходили замовні публікації без позначки «реклама», а сам Удянський, проживаючи на Балі, розігрував по 10 тисяч доларів серед тих, хто вкладався у його схему. Інвесторів переконували, що купівля токенів E-DinarCoin застрахована компанією Assur, яка, як згадувалося вище, також була створена і управлялася Удянським. Чи не дивно, що страхові виплати в результаті ніколи і нікому не виплачувались.

Торги E-DinarCoin розпочалися у березні 2017 року, ціна на старті становила 0,25 долара, проте вже в липні вона впала нижче за $0,01. Незважаючи на проблеми з обміном та платежами, Удянський продовжував просувати проект, але у 2020 році він остаточно закрився. Усі вкладені гроші інвесторів перетворилися на пилюку, а саму компанію «Єдинаркоїн» було переписано на партнера Удянського зі страхової компанії Ассур Юрія Полтавського — засудженого на 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна за розбій, незаконне поводження зі зброєю, поширення наркотиків та завдання тілесних ушкоджень.

Як Микола Удянський заробив на фінансовій піраміді Miya Holding

Історія з E-DinarCoin — ще найлайтовіша серед шахрайських схем, здійснених почесним консулом Румунії в Харкові. Чи то справа історія з крипто-біржею Coinsbit. У серпні 2020 року група невідомих осіб вирішила створити фінансову піраміду для шахрайського заволодіння грошей громадян під виглядом інвестицій у сертифікати компанії Miya.holding.

Miya.holding представлялася як проект, пов’язаний із бізнесом таксі та продажем побутової техніки. Шахраї пропонували вкластися у цей проект, обіцяючи високий пасивний прибуток, який залежав від суми вкладень та кількості залучених учасників. Тобто, типова схема з реферальною системою – приведи друга і отримай більше, а він – свого і таке інше. Гроші у наївних вкладників приймалися через платіжні системи зі спрощеною верифікацією і криптовалюту, що ускладнювало відстеження грошових потоків.

За умовами проекту його учасникам щодня нараховувалося 0,9% доходу від вартості сертифікату — нереально високий відсоток, що будь-яку хоч трохи розуміючу людину має відразу наштовхнути на підозру. Ось тільки це були не реальні гроші, а так званий «внутрішній актив» «Miya», який відображався у особистих кабінетах учасників. А їх назбиралося трохи чимало, а 55 тисяч людей.

На початку 2021 року, коли учасники піраміди почали намагатися виводити свої «внутрішні активи» у реальні гроші, у них це не вийшло, а організатори пояснили «технічними проблемами». Тоді для ще більшого введення вкладників в оману вони вирішили конвертувати їхні внутрішні активи «Miya» у криптовалюту «Eva» та оголосили, що ця крипта нібито торгується на криптобіржі Coinsbit, що належить Миколі Удянському.

Як з’ясували правоохоронці, які проводили розслідування кримінального провадження № 1202100000000365 від 4 березня 2021 року за фактом шахрайства, вчиненого групою осіб за попередньою змовою, організатори піраміди Miya.holding вступили в злочинну змову з біржею Удянського. = 1 USD, тоді як реальна вартість становила трохи більше 0,0005 USD.

Це штучне завищення відбулося за рахунок того, що Удянський дав згоду організаторам піраміди проводити валютні операції з криптовалютою «Eva»: ордери на продаж «Eva», які виставлялися на криптобіржі, з відома Миколи Удянського скуповувалися за завищеною вартістю самими організаторами Miya.holding для демонстрації. За ці шахрайські дії Удянський, за даними слідства, отримував певний відсоток від інвестованих грошей у фінансову піраміду.

Однак незабаром, коли, мабуть, інвестицій було зібрано достатньо, «Eva» знецінилася, більшість бірж відмовилася її приймати, і таким чином гроші інвесторів були втрачені. З 20 березня 2021 року криптовалютна біржа coinsbit заблокувала операції з виведенням Eva із особистих кабінетів учасників проекту на сайті https://miyaholding.com на свою біржу, чим фактично остаточно заблокувала можливість повернути учасникам інвестовані гроші. Гарно, правда? Негарно тільки, що Микола Удянський після цього сів не до в’язниці, а до дипломатичного крісла консула.

Як Удянський зі своїм партнером Богданом Прилепою «нагрілися» на дронах для ЗСУ

Однак, і це — ще не найогидніша історія. Крім криптобіржі Coinsbit, зареєстрованої в Республіці Сейшельські острови в 2020 році, Микола Удянський разом зі своїм другом і партнером Богданом Прилепою, з яким вони почали працювати разом ще з 2013 року, коли створили компанію Prof-it, заснували також ще криптобіржі «Tidex» (Кайманові острови) та «QMall», зареєстрована в Литві у 2021 році.

Фото партнера Миколи Удянського Богдана Прилепи
Богдан Прилепа

Наприкінці квітня 2024 року Національна поліція України спільно з київською міською прокуратурою відкрили кримінальне провадження №120241000000000540 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 190 КК України (Шахрайство в особливо великих розмірах), скоєне групою осіб за попереднім.

У рамках провадження слідчі з’ясували, що організатори згаданих криптобірж — Удянський та Прилепа — шахрайським шляхом заволодівали грошима в особливо великих розмірах як громадян України, так і іноземців — громадян країн ЄС та США. І робили це, заручившись підтримкою представників кримінального світу — вихідців з Росії, які взялися забезпечувати вирішення всіх проблемних питань, які виникають під час здійснення протиправної діяльності на території ОАЕ та ЄС.

У ході проведення досудового розслідування кримінального провадження було встановлено щонайменше 10 громадян України, які втратили свої гроші на криптобіржі «QMall» внаслідок шахрайських дій її організаторів Удянського та Прилепи на загальну суму 51 911 USDT. Але огидніше інше.

За даними слідства, 13 грудня 2023 року Удянський з Прилепою привласнили 390 тисяч доларів США, які зберігалися на їхній криптовалютній біржі «QMall», призначених для фінансування виробництва FPV-дронів для Збройних Сил України. Слідчі провели допит свідка військовослужбовця ЗСУ, який повідомив, що під час збору грошей на військові потреби він домовився зі своїм знайомим Миколою Удянським про те, що на рахунок останнього на криптобіржі QMall буде зараховано 500 тисяч USDT від іноземних інвесторів, призначених для оплати виробництва дронів.

Однак після виведення 110 000 USDT у грудні 2023 року здійснення транзакцій за рахунком Удянського та зняття з нього грошей було заблоковано. Очевидно, що самим Удянським.

Що вирішив зробити вже на той час Почесний консул Румунії у Харкові? Скинути всю відповідальність на свого друга та партнера. Коли слідчі допитали консула Удянського, той заявив, що, мовляв, Богдан Прилепа усунув його від прийняття будь-яких рішень щодо роботи вищевказаних бірж, а також нібито дав вказівки громадянам України Сараненко Андрію Миколайовичу та Шидловському Павлу Юрійовичу, які безпосередньо відповідають за технічне обслуговування криптовалютних бірж. їм виводити гроші. Мовляв, і його рахунок із грошима на дрони заблокували за вказівкою Прилепи.

Примітно, що версію Удянського підтримали ще низка опитаних свідків — колишніх співробітників компанії Prof-it. Усі вони, мабуть, є людьми Удянського. Як мінімум свідок у справі Віхарєв Ярослав Володимирович, згідно з даними додатка GetContact, підписаний у телефонних книгах абонентів як «Ярослав Від Колі Удянського».

Ось тільки те, що Удянський з Прилепою «посварилися» лише після того, як на них було заведено кримінальне провадження, тобто вже в 2024 році, а не раніше, підтверджує той факт, що весь 2023 вони однаково і нарівні згадувалися в статтях на замовлення в ЗМІ, разом піарячись на допомоги для військових. А ось уже в 2024 році, коли криптобіржами Удянського та Прилепи зайнялися правоохоронці, у ЗМІ, зокрема, на продажному сайті Antikor, який займається здирством і вимагає по 12 тисяч доларів США з героїв своїх публікацій за видалення наклепів про них, стали одна за одною виходити статті про афери на біржах QMall, Tidex та Coinsbit, але в яких згадувався лише Богдан Прилепа, на якого й перекладалася вся відповідальність за шахрайські схеми.

Крім цього, сам Удянський став давати інтерв’ю, в яких прямо звинувачував Прилепу в тому, що саме він заблокував рахунки і взагалі став представляти себе жертвою обману свого друга та партнера. Ось тільки знову-таки «заговорив» Удянський чомусь не одразу, не у грудні 2023 року, коли на його біржі зникли мільйони гривень на дрони для ЗСУ, а чи не за рік, коли цією справою активно займалися правоохоронці. Все це схоже на те, що почесний консул Удянський таким чином вирішив зберегти свою репутацію, для чого «злив» свого друга та партнера.

Елітний автопарк та нерухомість за кордоном: розкішний спосіб життя консула Удянського

І, схоже, Удянському це вдалося. Він продовжує обіймати свою дипломатичну посаду, незважаючи на всі скандали, кримінальні провадження та дані про його тісні зв’язки з росією. Цікавий факт, але почесний консул Румунії у Харкові Микола Удянський у вересні 2023 року різко продав всю свою нерухомість в Україні. А це дві квартири в Харкові, а також квартира з паркомісцем у центрі Києві на вулиці Саксаганського 70-А. Невже збирався їхати з країни? А їхати, зважаючи на все, є куди. Відомо, що у 2019 році Микола Удянський видавав доручення на придбання квартири у столиці Таїланду – місті Пхукет за адресою 456/222 Moo6 Rawai Muang.

Чотириповерховий новий будинок біля курортної зони з пальмами навколо у Таїланді, в якому наймовірніше купив квартиру Микола Удянський
Будинок у Таїланді, в якому Микола Удянський наймовірніше купив собі квартиру у 2019 році

На сьогодні, за даними реєстрів, Удянський в Україні володіє лише автомобілем LEXUS LX 500D 2022 року випуску. При цьому в липні 2024 року він видавав доручення на представника для купівлі на собі автомобіля за кордоном. Дуже схоже на те, що через відкрите кримінальне провадження за фактом афер з криптобіржами Удянський всерйоз збирався втекти з України, проте, мабуть, йому все ж таки вдалося «вирішити» цей питання з правоохоронними органами, і поки що цей план відкладено. Але в будь-якому разі виглядає все так, що почесний консул явно не має намірів пов’язувати своє майбутнє з Україною.

Тим більше, судячи з кількості його виїздів за кордон, довго перебувати в Україні Удянському не подобається. Причому цікаво: офіційне фактичне підґрунтя для виїзду з України він отримав лише в травні 2023 року, коли суд усвідомив наявність у нього трьох дітей (попри те, що перша його донька живе в Росії), але при цьому весь 2022 рік Микола Удянський вільно їздив до Дубаї, Іспанії, Монако, Франції, Італії, Швейцарії. У 2023-2024 роках він відпочивав у Єгипті, Турції, знову-таки в Саудівській Аравії і їздив, очевидно, за своїми консульськими справами до Румунії.

Дружина Миколи Удянського теж не дуже любить сидіти в Україні під ракетним обстрілом, і на своїй сторінці в Instagram регулярно демонструє свою часті перебування то в Каннах, то в Монако, то в Дубаї, то в тайському Пхукеті.

Але при цьому 30-річна Яна Удянська поки що не продає своє майно в Україні. На неї продовжують бути оформлені 11 земельних ділянок у Харківській області, куплені у 2018 році, а також три автомобілі: два Volksvagen Transporter та Toyota Land Cruiser 2022 року випуску. Однак при цьому Яна Удянська часто пересувається на елітнішому Mercedes-Benz Maybach S580 2022 року з модними номерами АХ7777ТН.

Це авто належить ТОВ «Баумман», співзасновниками якого є Валерія Гульчук, дружина рідного брата Миколи Удянського Андрія Удянського (підписана у GetContact як «Головний Бухгалтер Удянського», «Квартира від Колі Удянського») та Заславський А.А. – Тесть Миколи Удянського. На цьому автомобілі, зокрема, у серпні 2023 року дружина почесного консула Румунії у Харкові пересувалася Монако. На цю ж фірму оформлено ще один автомобіль Mercedes-Benz G 63 AMG з номерним знаком КХ0001РР, яким користується подружжя  Удянських.

Автомобілі Mercedes-Benz Maybach S580 та Mercedes-Benz G 63 AMG чорного кольору які належать сім'ї Миколи Удянського, оформлені на ТОВ «Баумман»
Автомобілі Mercedes-Benz Maybach S580 та Mercedes-Benz G 63 AMG сім’ї Миколи Удянського, оформлені на ТОВ «Баумман», були помічені у Монако у серпні 2023 року

Такі витрати вимагають великих доходів. А з огляду на те, що більшість криптовалютних проектів Удянського за підсумком провалилися, висновок напрошується один: вся ця розкіш — результат афер та шахрайських схем, провернених почесним консулом Румунії в Харкові. Вищеперелічене майно — далеко не все, чим володіє Удянський. За деякими даними, він також має нерухомість в Об’єднаних Арабських Еміратах та Чорногорії. Принаймні, саме в будинку Удянського в Чорногорії в 2019 році знайшли лідера організованого злочинного угрупування «Залютинські» Леоніда Митрова, який переховувався від правоохоронних органів, після чого його було екстрадовано в Україну.

І це — ще одна цікава частина життя харківського дипломата. Але про тісні зв’язки Миколи Удянського з кримінальним світом у наступній частині нашого розслідування.

“Антикорупційна правда”