Соцсети

«Слугу народу» Олександра Гайду визнали винним у конфлікті інтересів

Олександр Гайду

Народного депутата від «Слуги народу» Олександра Гайду визнали винним за вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів. Про це повідомляє НАЗК.

У грудні 2021 року працівники одного із закладів харчування в Одесі відмовилися обслуговувати  депутата через відсутність COVID-сертифіката. Після цього між ними виникла конфліктна ситуація. Він звернувся до ДСНС, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Одеського міського голови з депутатськими зверненнями, у яких порушувались питання, що становили його приватний інтерес.

У депутатських зверненнях йшла мова про надання відповідних документів та проведення перевірок діяльності закладів громадського харчування мережі, де відмовилися обслуговувати посадовця.

Відтак, як підтвердив суд, виник приватний інтерес, який полягав у прагненні народного депутата помститись за відмову в обслуговуванні. Печерський районний суд  Києва ухвалив рішення визнати винним народного депутата  у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7  КУпАП. Суд наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмір 3,4 тис. гривень.

«Антикоррупционная правда»