рус   укр

Соц мережі

Вінницький забудовник Вікторія Галіцька та її історія про те, як виманити мільйони у довірливих українців

Вінницький забудовник Вікторія Галицька та її історія про те, як виманити мільйони у довірливих українців

Яким чином заробити мільйони на довірі вкладників, не сісти у в’язницю та розраховувати при цьому на крісло народного депутата України? Про це оповідає історія «успішного» бізнесу вінницького забудовника Вікторії Галіцької.

Так ось, для щасливчиків, які не зіткнулися з плодами діяльності вищезгаданої особи, коротка довідка: Будівельна компанія «Династія», якою по факту володіє Галіцька, має відношення до ЖК «Набережний квартал-2», ЖК «Династія», ЖК «Оскар», ЖК «Європейський квартал», ЖК «Клубний дім», ЖК «Родинний маєток», багато з яких наразі мають погану репутацію, охарактеризовану, як «проблемна», пише Now-inform.

Давайте спробуємо розібратися у причинах систематичних акцій протесту, сотень скарг у контролюючі органи і фактичної відсутності можливості нормального проживання Вінничан, які придбали квартири у выще згаданих об’єктах. У сфері будівництва для успішного ведення бізнесу, важливі три основні складові: співпраця з міською владою (виконання умов договорів інвестування, оновлення інженерних комунікацій і т.д.), робоча сила (будівельники, підрядники, постачальники матеріалів, фінансисти, інженерно-технічний склад і т.д.) та саме головне це споживач — людина, яка ризикує, інвестуючи свої накопичення у ще неіснуюче житло, бажаюча своєчасно отримати придатну для життя квартиру!

У нашому випадку Галіцька примудрилась посваритись, як з місцевою владою, не виконуючи умов договорів інвестування (чим міцно закріпила за собою негативну ділову репутацію, яка вже не дає їй можливості під «чесне» слово випрошувати собі преференції), так і з виконавцями робіт та постачальниками, які більше не відпускають товари та не пропонують послуги не вимагаючи погашення заборгованості перед ними, яка за різними оцінками становить від 20 до 30 млн. грн.! У соціальних мережах та на сайтах раз у раз з’являються гучні статті про «кинутих» вкладників ЖК «Набережний квартал-2», «Династія», «Європейський квартал», «Клубний дім», «Родинний маєток».

https://www.vinnytsia.today/eks-kandidatku-v-nardepi-viktoriju-galicku-zvinuvachujut-u-shahrajstvi/

https://dubinsky.pro/vorovayka-groysmana-i-ego-nedvizhimost

Що ж відбувається насправді? Схема, що використовується забудовником Галіцькою, має просту структуру. Люди купують квадратні метри у ЖБК (житлово-будівельний кооператив), а консультанти з продажу передають гроші безпосередньо Галіцькій або переказують їх на рахунки, якими вона розпоряджається.

Однак через відсутність достатньої кваліфікації, неуміння управляти бізнесом та нездатність здійснювати елементарні розрахунки щодо необхідного фінансування майбутніх будівництв, велика кількість будівель забудовника Галіцької залишилися недобудованими. Коли ошукані вкладники звертаються з претензіями, вони отримують відповідь, що схема роботи ЖБК передбачає їх участь як забудовників своїх власних будинків, а Галіцька виступає лише меценатом, що допомагає їм у добудові. Оскільки її інвестиції на будівництво вже вичерпані, вкладники отримують відповідь “добудовуйте самі”.

Процвітання такого бізнесу привело до фіаско з кількох причин. По-перше, це використання навичок професійного шахрайства, які були запозичені власним чоловіком Галіцької. За наявними даними, її чоловік недавно був засуджений до 8 років позбавлення волі за злочини, пов’язані з будівельними схемами та обманом вкладників та інвесторів на мільйони гривень (це не випадковість?).

По друге, це невгамовні апетити на предмети розкоші та елітний відпочинок:
– автомобіль Volvo XC90 – 2,5 млн. грн.
– автомобіль Audi Q7 — 1,2 млн. грн.
– автомобіль Toyota RAV4 – 600 тис. грн.
– часи Hublot – 400 тис. грн., и це тільки те, що вказано в декларації Галіцької:

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_e2e90b51-8edf-471a-b652-70fdb3fc7ba3

– згідно інсайдерської інформації ЩОМІСЯЧНІ! закордонні поїздки (Дубай, Сінгапур, Сейшели, Мальдіви, Занзібар і т.д.), середня вартість проживання в готелях обходиться їй від 500 у.е. за добу, (на гроші членів ЖБК вона може собі це дозволити)! Думка про те, що Галіцька Тринькає гроші не свої, а вкладників ЖБК підтверджується інформацією із відкритих джерел, згідно з якою вона не має інших прибуткових «бізнесів», які б дозволили так шикувати.

Крім цього, Галіцька разом зі своїми дітьми та нянями зараз мешкає у розкішному заміському будинку під Києвом (Київська область, с. Березівка), який вона придбала за 80 млн. грн.!

Також у Вінниці Галіцька володіє трьома таунхаусами, розташованими в центрі міста на березі річки Південний Буг з приватним доступом до води. Ці будинки виставлені на продаж за 500 тисяч доларів!

Вінничани згадують з жахом передвиборні піар-акції Галіцької, яка балотувалась на посаду депутата Верховної Ради. Рейтинг довіри до неї офіційно становить лише 3,3%. Обіцянки, які вона робила, так і залишилися порожніми словами. Передвиборні лозунги про “добудову ЖК і надання бажаних квартир вже навесні 2020 року” виявилися просто популістськими обіцянками та брехнею. Житловий комплекс “Династія” знаходиться без газопостачання, а після виборів Галіцька виставила рахунки вкладникам на 750 тис. грн. на один під’їзд! ЖК “Набережний квартал-2” також не був введений в експлуатацію. А де ж гроші, які мали б вирішити ці проблеми?! Великі суми витрачені на передвиборчу рекламу кандидата, цілодобові ролики в Інтернеті, рекламні плакати – кошти, які були б достатні для будівництва 12-поверхового житлового будинку!

Згідно з інформацією, отриманою з соціальної мережі Фейсбук, передвиборча рекламна кампанія самовисуванця Галіцької виявилась найдорожчою серед усіх кандидатів в Україні. Це призвело до краху будівельного проекту Галіцької, який носить назву “ДИНАСТІЯ”. Компанія зупинилась, працівники були звільнені без отримання оплати, а всю їхню нерухомість (десятки квартир і тисячі квадратних метрів комерційних приміщень) виставили на продаж.

Виникли мільйонні зобов’язання перед підрядниками, постачальниками, робітниками, а також проблеми з несплатою податків, затримками у будівництві житлових комплексів “Європейський квартал”, “Клубний дім” (Старе місто) і незданими в експлуатацію секціями ЖК “Династія” (вулиця А. Янгеля), ЖК “Набережний квартал-2”. Також виникли проблеми з підключенням до електрики, водопостачання, газифікації та благоустрою територій. Що станеться далі? За інсайдерською інформацією відомо, що Галіцька вже придбала квиток до Москви з відкритою датою і останнім часом часто перебуває там. До того ж, її чоловік, про якого раніше згадувалося, вже півроку проживає в Росії і готує підґрунтя для можливого переселення всієї родини в країну-агресора, якщо Галіцька стикається з кримінальним переслідуванням на території України.

Епілог

Вінничани, які були ошукані, очікують на свої квартири протягом багатьох років. У той час, коли Галіцька перебуває на розкішному “бюджетному” відпочинку у Монте-Карло, вона намагається звинуватити місцеву владу та дозвільні органи у всіх своїх проблемах, намагаючись зняти з себе відповідальність. Однак у цій історії є обнадійлива новина – правоохоронні органи нарешті звернули увагу на десятки заяв про шахрайство, що стосуються компаній, пов’язаних з “ДИНАСТІЄЮ”. За словами одного з керівників національної поліції Вінничини, всі особи, причетні до злочинної схеми Галіцької, були виявлені, а їх незаконні дії були документовані протягом певного часу. Ми щиро сподіваємося, що реформа поліції не буде марнотратна, винні будуть покарані за заслугою, а бізнесменам і звичайним вінничанам буде добре продумувати свої контакти з такими людьми, як Галіцька.

«Антикорупційна правда»