рус   укр

Соц мережі

За голову «Київміськбуду» Ігоря Кушніра взялося НАБУ. Чи дійде справа до Кушніра-молодшого?

За голову «Київміськбуду» Ігоря Кушніра взялося НАБУ. Чи дійде справа до Кушніра-молодшого?

Голову «Київміськбуду» Кушніра Ігора Миколайовича підозрюють у розкраданні грошей мешканців Києва через «Укрбуд» одіозного Максима Микитася, пише ОРД.

При цьому НАБУ хоче дізнатися про подробиці справи у Віталія Кличка. Який сам по вуха у будівельній корупції столиці і навряд чи почне здавати своїх спільників.

Порада детективам НАБУ: спробуйте зайти з іншого боку, наприклад почати копати під самого Віталія Володимировича. Так і на Кушніра, і на багатьох інших швидше вийдете.

 

 

До речі, а син старшого Кушніра – Ілля Кушнір, який депутат Київради від Кличківського Удару і має військову освіту, чому ще не захищає батьківщину від рашистів? Чи татко все вирішив? До речі, за Іллюшею вже теж давно плаче НАБУ, і не тільки. Від осинки не народяться апельсинки.

У лютому 2021 року РНБОУ санкціонував фірму KLODIUS INVESTMENTS LTD

Офіційний бенефіціар фірми — громадянка Кіпру Оксана Кушнір – дружина Ігоря Кушніра президента Київміськбуду з 2012 року.

Холдинг «Київміськбуд» на 80% належить громаді міста Києва, яка 2020 року отримала з холдингу цілих 1,37 млн грн дивідендів, а 2019 — взагалі нуль.

У той же час кушнірівська фірма KLODIUS INVESTMENTS LTD прикупила приватний літак Гольфстрім T7-ABC (s 203) (дані РНБОУ).

Ігор Кушнір – партнер Вадима Столара (нардеп опзж, який стежить за Києвом до 2019 року).

Київміськбуд їхня дійна корова.

“Антикорупційна правда”