рус   укр

Соц мережі

Депутата Одеської облради затримали за шахрайство

Депутата Одеської облради затримали за шахрайство

Депутату Одеської обласної ради VII та VIII скликань та його дружині-співорганізатору повідомили  про підозру за фактами підроблення документів та їх використання, шахрайського заволодіння державним майном, службового підроблення (ч. 3 ст. 28, ч. 3, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК). Про це повідомляє обласна прокуратура.

За даними слідства, депутат розробив схему незаконного збагачення через реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, що прямо або опосередковано були власністю держави та територіальних громад. До свого «бізнес-плану» він залучив свою дружину та підбирав співучасників із кола близьких та довірених осіб.

Спільники підшукували об’єкти нерухомості – бази відпочинку в курортних районах області та «вільні» земельні ділянки сільськогосподарського призначення у межах низки ОТГ Роздільнянського району.

Потім на підставі сфальсифікованої документації реєстрували право власності за підконтрольними співучасникам особами в  реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У такий спосіб протягом 2019-2023 років підозрювані заволоділи 78 земельними ділянками сільгосппризначення загальною площею 271 га та базою відпочинку Укрпошти на березі моря в Затоці. Цими діями державі та територіальній громаді спричинено майже 24,6 млн гривень збитків.

“Антикорупційна правда”