рус   укр

Соц мережі

Перевезення лежачих хворих у Харкові

Перевезення лежачого хворого в Харкові, в кожному випадку, має бути організовано професійно. Це необхідно не тільки для комфорту тяжкохворого, але і для того, щоб запобігти можливим негативним наслідкам для його здоров’я. І за потреби транспортувати такого пацієнта до справи необхідно залучати бригаду фахівців.

Перевозимо лежачого хворого правильно

Бережність та професіоналізм – дві основи, на яких тримається правильне перевезення лежачих хворих. Як сказано на сайті медтаксі https://medical-car.com/harkiv/ у Харкові, для того, щоб випадково не нашкодити такому пацієнтові, бригада медиків повинна працювати злагоджено і мати чіткий алгоритм дій у тій чи іншій ситуації. Крім того, важливо мати необхідне технічне обладнання.

В першу чергу необхідне використання обладнання, яке дозволяє безпечно переміщати людину від ліжка до автомобіля, а потім знову до ліжка. Для цього може бути використана каталка, яка дозволяє надійно зафіксувати хворого на ремені безпеки або м’які ноші.

Перевезення здійснюється у спеціальному автомобілі, кожен сантиметр якого обладнано таким чином, щоб забезпечити хворому необхідну допомогу та підтримку. Протягом усього шляху пацієнт перебуває в оточенні різної апаратури та під наглядом лікаря, який за допомогою датчиків стежить за станом організму та за необхідності стабілізує його стан.

Використання професійного медичного обладнання має велике значення для всіх пацієнтів, але особливо сильно його потребують тяжкохворі і ті, хто залежить від подачі кисню. Їх використання таке устаткування має життєво важливе значення.

Як організувати перевезення лежачого хворого?

Сьогодні сім’ї не потрібно докладати надто багато зусиль, щоб транспортувати свого лежачого родича будь-куди. Для цього достатньо звернутися до служби медичного таксі, де вже є повністю обладнані автомобілі та укомплектовані бригади. За попередньою домовленістю фахівці прибудуть до вас додому або в медустанову, з якої потрібно забрати хворого, і доставлять його до вказаного вами пункту.

Вартість перевезення лежачого хворого в Харкові незначно коливається в залежності від відстані, складності стану пацієнта та умов роботи. Тим не менш, ціни на такі послуги цілком підйомні, що дозволяє скористатися ними практично всім, хто цього потребує.

Обговорити особливості майбутнього перевезення вашого родича, а також дізнатися точну вартість такого заходу ви можете звернувшись до перевізника по телефону. Попередня консультація також допоможе вам краще підготуватися до майбутньої поїздки та зробити все необхідне, щоб вона пройшла якомога легше та простіше для всіх її учасників. Так що не бійтеся ставити запитання, цікавитися тим, як все проходитиме і надаватиме необхідну інформацію, яка допоможе бригаді якнайкраще підготуватися до транспортування вашого близького.