рус   укр

Соц мережі

Популярні моделі навушників для спорту

Спортивні навушники повинні витримувати піт і вологу, мати ергономічний дизайн та бути виготовленими із зносостійких матеріалів. Більшість сучасних моделей мають шумозаглушення та підтримують бездротове підключення. Які моделі мають попит у споживачів і якими функціями вони приваблюють найбільше — розглянемо у цій статті.
Image

Omthing Airfree Pods TWS

Модель привертає увагу своєю компактністю. Щільні баси, чистий верх та студійне звучання — це те, чим потішать ці навушники для спортсменів . Вони забезпечують стабільне підключення до блютуз завдяки сучасному вбудованому чіпу від компанії Qualcomm.
Відмінною рисою моделі є якісне шумозаглушення та чистота при відтворенні голосу. Навіть під час активних тренувань ви не почуєте перешкод та сторонніх звуків. В автономному режимі навушники можуть працювати близько 5 годин, при використанні зарядного футляра – до 25 годин.

Celebrat A15

Якщо ви шукаєте класичну модель спортивних навушників, яка може забезпечити хорошу якість звуку, зверніть увагу на цей варіант. Чутливість знаходиться на рівні 97 дБ, а діапазон частот тішить своєю широтою і варіюється в межах 20-10000 Гц.
За рахунок таких характеристик навушники передають чистий та чіткий звук. Завдяки бездротовому підключенню на відстані до 10 м ви можете не турбуватися про дроти, що заважають, їх тут просто немає. У режимі прослуховування музики або дзвінків модель працює автономно близько 7-8 годин.

JLAB Go Air Sport True Wireless Earbuds

Навушники від американського бренду має вушну дужку для зручної та надійної фіксації. З ними тренування стануть яскравішими та активнішими завдяки якісному музичному супроводу. Модель важить лише 7 г, тому ви не відчуєте її у вухах.
Хороша чутливість та широкий діапазон частот гарантують чистоту звучання. Зручність в експлуатації забезпечує сенсорне керування, м’які силіконові амбушюри та бездротове з’єднання. Також навушники мають клас пило- та вологозахисту IP55.

JBL Endurance Run 2 BT

При розробці цих навушників використовувалися технології TwistLock та FlexSoft, завдяки яким пристрій має мінімальну вагу, ергономічний дизайн та зручну посадку.
Навіть при тривалих тренуваннях гаджет не доставлятиме дискомфорту. Навушники захищені від поту та вологи, тому їх можна використовувати у будь-яку погоду. Місткий акумулятор забезпечує тривалу автономну роботу до 10 годин.

B&O Beoplay E8 Sport

Ці бездротові навушники є максимально зручними у використанні. Чотири вбудовані мікрофони забезпечують чіткість передачі голосу, режим звукопроникності дозволяє чути те, що відбувається довкола вас.
Модель має яскравий дизайн, захищена від вологи, її можна використовувати на глибині до 1 м протягом 30 хвилин. Акумулятор один із найпотужніших серед спортивних пристроїв та забезпечує безперебійну роботу до 30 годин.