рус   укр

Соц мережі

Псевдоволонтерка Ярова обслуговує інтереси Пашинського в тендерах Міноборони

Сергій Пашинський відомий найгіднішими скандалами – то поставлені ним міномети вибухають і вбивають бійців, то сам Пашинський стріляє у людей, що трапляються йому на дорозі. Один з найближчих соратників Порошенка, що курував Укроборонпром і Міноборони. Зі зміною влади Пашинський затих, але зараз знову лізе у державні контракти. І як і раніше чужими руками. Колись його рупором була Тетяна Чорновол, а зараз – накачана ботоксом псевдоволонтерка Дана Ярова. Яку на гроші Пашинського за допомогою його піарників зробили славетною волонтеркою, яка зухвало пролізла у державні гроші.

Чому? Відповідь проста. Пашинський не здатний вплинути на міністра оборони Олексія Резникова, авторитет якого відомий далеко за межами України, тож зайшов з тилу, засунувши чергову свою ляльку у  Антикорупційну раду МО.

Пашинський є не просто корупціонером, а ворогом України. Саме він є одним з ключових організаторів антиукраїнської спецоперації по зливу і роздмухуванню скандалу навколо яєць, начебто за 17 гривень за штуку (вже доведено, що це був фейк). Ціль – вибити перевірених професійних постачальників, які надійно і якісно забезпечували армію їжею. Була скривджена репутація компаній із великим колективами і відповідальними власниками. Все для того, що вивести на начебто «відкриті» торги Прозорро, які мали б виграти структури Пашинського. Виграти – запропонувавши демпінгову ціну. Щоб потім заключити додаткові угоди під дахом тієї ж Антикорупційної ради. Класична схема, за якою Пашинський діяв роками.

Саме тому країна бачила щоденні істерики «відомої волонтерки» Ярової, якій не подобалося, що компанії, які давали реальну ціну не задоволені фейковими торгами і подають законні та логічні позови до суду. Через відкритий тиск на цих постачальників та відверте залякування торги відбулися і не зважаючи численні порушення прокладок Пашинського колегіальний орган МО не наважився йому відмовити. І віддали йому бюджет у 7,21 млрд грн.

У 8 з 22 тендерів перемогло ТОВ «АТОМСЕРВІС». При цьому у рішенні комісії з питань оборонних закупівель, яке є у відкритому доступі, сказано про те, що ТОВ «АТОМСЕРВІС» має ознаки ризикованості: у 2020 році присвоїла кошти соціальної програми для харчування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, є фігурантом кримінальних проваджень і надало недостовірну інформацію про наявність орендованих ним приміщень. Компанію контролює Пашинський. Тобто Антикоррада знала про ТОВ «АТОМСЕРВІС» все, але все одно визнала цю компанію переможцем торгів. Член Ради публічно заявила про те, що ця компанія відповідає вимогам торгів.

І саме таких переможців і лобіює Ярова. Український волонтерський рух давно потребує великої чистки від тих, хто його дискредитує. Шахрайством та використанням у корупційних цілях. У випадку Ярової маємо і те, і інше. Бо ніякого волонтера Ярової нема. Є номінал Пашинського, фунт, медійний бренд якого проплачений спільником Порошенка. Сам бізнес Ярової, торгова марка одягу та взуття Даная, виник і працює на гроші Пашинського. У медійному просторі Ярова також працювала на нього давно, наприклад, такаючи Гройсмана, коли той побив горшки з Порошенком та Пашинським у 2018 році. Але тоді все ж ніхто не дозволяв людині без жодного досвіду  ані в державних структурах, ані  тим більше у військових лізти у національну безпеку.

Міністр оборони Олексій Резніков відомий глибоким розумінням державних процесів та повагою і толерантним ставленням до громадського суспільства. Втім, коли у державний орган вводять непрофесійну людину, подовжувач рук зашквареного корупціонера, головними перевагами якої є накачані губи, чорний рот і безкінечна наглість, то мова не йде про громадське суспільство. Це – спецоперація людей з оточення Порошенка для дискредитації діючої влади, особисто міністра і зриву поставок перевіреними постачальниками. Час струтитися правоохоронцям. Для початку – просто перевірити статки Ярової, і попросити дати пояснення, звідки з’явився бізнес, автомобілі, нерухомість, гроші на лікування і на пластичну хірургію. За правдиві відповіді на ці питання самопризначену королеву  волонтерства очікує від 5 до 7. З конфіскацією наволонтереного.