рус   укр

Соцсети

Депутат від ОПЗЖ Суто Мамоян влаштував у столичному ресторані «тіньовий офіс», де зустрічався з Каськівом і Арахамією

Депутат від ОПЗЖ Суто Мамоян влаштував у столичному ресторані "тіньовий офіс", де зустрічався з Каськівом і Арахамією

Маловідомий професійною діяльністю народний депутат від колишньої ОПЗЖ («Платформа за життя і мир») Суто Мамоян проводить зустрічі з чинними і колишніми політиками в столичному ресторані «Їшак».

Одночасно з його перебуванням у цьому закладі були помічені, зокрема, ексголова КМДА, чинний депутат Київради Олександр Попов, фігурант кримінальної справи про заволодіння 50 млн гривень вугледобуваних підприємств Дмитро Вацнер, а також Андрій Кравець – так званий завгосп експрезидента Віктора Януковича.

Крім того, з ним зустрічався голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія. Про це йдеться у розслідуванні УП.

За словами журналістів, Арахамія підтвердив їм зустріч із Суто Мамояном.

«За інформацією УП в бізнес-колах, в «Їшаку» народний депутат Мамоян використовує декілька приміщень. Одне – для перемовин, друге – для гри в карти і спілкування», – стверджують журналісти.

Другий брат Суто Мамояна, Сергій Мамоян, депутат Київради від ОПЗЖ, теж був помічений на зустрічах. До закладу заходив і Сергій Короткіх, один із колишніх лідерів партії «Національний корпус».

«Одного разу нам вдається зафіксувати візит до «Їшака» і колишнього голови Держінвестпроекту Владислав Каськіва, який у 2020 році був обраний депутатом Закарпатської обласної ради, і також від ОПЗЖ», – зазначили журналісти.

Після втечі Януковича Каськів був оголошений в розшук і екстрадований з Панами в Україну.

Журналісти також зазначили, що за кілька днів спостережень за «Їшаком» поліція декілька разів обшукувала знімальну групу.

Мамоян потрапляв у фокус журналістів кілька разів. Наприклад, коли декларував автівки Land Cruiser, які нібито купив за 20 000 гривень, бо «вони були биті», а також квартири, які «подарувала мама».

Вдруге – коли Мамоян купив Rolls Roys вартістю в 400 000 євро.

«І хоча деякі надбання трапилися в Мамояна ще до обрання до Верховної Ради, він та його колеги, схоже, не сильно комплексують стосовно витрат на охорону та розкішний спосіб життя», – вважають журналісти.

«Антикорупційна правда»