рус   укр

Соцсети

Дружина топ-посадовця Держпродспоживслужби Дениса Пудрика має російське громадянство

Дружина топ-посадовця Держпродспоживслужби Дениса Пудрика має російське громадянство

Ексспівробітник Держпродспоживслужби та колишній митник Денис Пудрик, котрий поновився на посаді через суд у вересні, має зв’язки з росіянами. Дружина скандального посадовця Наталя отримала у Криму російській паспорт. Також у 2015 році вона зареєструвалася як індивідуальний підприємець у Симферополі.  Щоправда, бізнес вона закрила вже у 2017 році.

При цьому внутрішня безпека Держмитслужби, де Пудрик довгий час обіймав вищі посади, не звертала увагу на подвійне громадянство дружини.

Нагадаємо, що Пудрика звільнили з посади керівника управління в Одессі у  вересні 2021 року.  Суд визнав незаконним та скасував наказ відомства про відставку Дениса Пудрика та стягнув зі служби середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 194 тис. гривень.

У власності Дениса Пудрика, коли він обіймав посаду головного митника Одеської області журналісти нарахували сім транспортних засобів. Цікаво, що виконуючого обов’язки начальника Одеської митниці Дениса Пудрика звільнили 21 жовтня 2020 року з цієї посади через незадовільну роботу підрозділу.

Виконувати свої обов’язки Денис Пудрик почав з 25 серпня. Роботу в митних органах він розпочав у 1998 році з інспекторської посади. Раніше очолював Бердянську, Донецьку, Чернігівську, та Львівську митниці.

«Антикорупційна правда»