рус   укр

Соцсети

Екснардепу від ПР Дмитру Святашу висунули нову підозру

Екснардепу від ПР Дмитру Святашу висунули нову підозру

Колишньому народному депутату України від ПР Дмитру Святашу, який публічно підтримав російську збройну агресію проти України, висунули нову підозру. Про це повідомляє СБУ.

За даними слідства, у серпні цього року політик опублікував на своїй офіційній сторінці в одній із соцмереж пропагандистський пост. Він закликав мешканців тимчасово окупованих територій Херсонської, Запорізької та Харківської областей підтримати загарбників та оформлювати російські паспорти.

Таким чином зловмисник «гарантував» громадянам лояльне відношення з боку агресора, а також обіцяв «списання» кредитних зобов’язань. Він переконував про нібито регулярне надходження «гумдопомоги» з рф до захоплених районів України та «відновлення» зруйнованої інфраструктури.

Щоб уникнути правосуддя за вчинені злочини зловмисник втік до росії. Йому повідомили підозру за ч. 1 ст. 110 КК (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Святаш перебуває у розшуку.

Нагадаємо, раніше зловмиснику повідомили про підозру за фактом незаконного відчуження понад 200 об’єктів нерухомості та корпоративних прав трьох українських компаній.

За матеріалами СБУ у серпні цього року заарештовано активи фігуранта на суму 600 млн гривень. Їх передано до АРМА.

«Антикорупційна правда»