рус   укр

Соцсети

Експомічник нардепа-зрадника Балицького Наталія Кіяшко керує сумськими податківцями

Експомічник нардепа-зрадника Балицького Наталія Кіяшко керує сумськими податківцями

Головний податківець Сумській області Наталія Кіяшко виявилась колишнім офіційним помічником екснардепа Євгена Балицького, котрий є головою окупаційної адміністрації Запорізької області. Про це редакція 368.media  дізналась у результаті власного розслідування.

Наталя Кіяшко очолила управління з червня 2020 року у порядку переведення з Київській області.Свій шлях податківця  розпочала з 1997 року в ДПА у Києві. Прийшла на роботу в податкову службу інспектором та поступово отримала досвід на керівних посадах. Перша чиновницька посада — заступник начальника ДПІ у Солом‘янському районі столиці. Після була заступником начальників податкових інспекцій у Голосіївському, Дніпровському та Печерському районах Києва. Відомо, що Кияшко довго керувала податковою інспекцією у Дніпровському районі.

Протягом двох років (з 2015 по 2016) Кіяшко була офіційним помічником з поширенням дії закону «Про державну службу» народного депутата VIII скликання, самовисуванця та колишнього «регіонала» — Євгена Балицького з Мелітополя.

У звіті Нацагентству щодо запобігання корупції за 2020 рік вона заявила такі активи: оренда квартири в Сумах з 2012 року, у якоїсь Надії Шеремет. Дві квартири (55 та  30 кв. м); п’ять земельних ділянок у Пугачівці на Черкащині, загальною площею 12,3 тис. кв. м, які були отримані у власність у 2007-2008 роках; автомобіль Land Rover Freelander (2008), куплений у 2013  за мінімальні 148 тис. гривень. На своїй іномарці спритний податківець у результаті навіть заробила. Після придбання її 8 років тому за 148 тис. гривень, зараз продала її за 250 тис. гривень. Жодної похибки за знос. Звіт про продаж з’явився на сайті НАЗК у квітні 2021 року. Наступний нюанс полягає в тому, що мати чиновниці, як виявилось, полюбляє дорогі авто. Фактично, пенсіонерка Кияшко Ганна Василівна 1945-го року народження, має AUDI A8 (201) та LAND ROVER RANGE ROVER (2012).

Наталія Кияшко заявила за минулий рік дохід у розмірі 454 тис. гривень. Готівкою Кияшко задекларувала 38 тис. та 418 тис. гривень, а на банківському рахунку — 261 тис. гривень. Також вона вказала годинник Breguеt, що опинився у власності у 2010 році.

В е-декларації  вказаний Гаррі Олександрович Коростишевський — син бізнесмена Коростишевського Олександра Григоровича. На останньому зареєстровано ряд підприємств, що спеціалізуються на корисних копалинах та нафтогазовидобуванні. Чоловік колишній засновник ТОВ «Торф Ленд Україна» та був директором науково-виробничого підприємства «Енергопостачзбуд». Проте, попри наявний у чоловіка бізнес, Кіяшко в декларації його не вказала.

На фото з Facebook, пара Наталія Кіяшко та Олександр Коростишевський (крайній ліворуч), стоять в компанії з особою, якою цікавиться ФБР США. До речі, світлину зроблено в елітному закладі Єревану. Крайній праворуч — Дмитро Дружинський, псевдонім «Блондин». Весною 2013 року він потрапив до списку підозрюваних у справі щодо незаконного ведення бізнесу та відмивання мільйонів доларів.
Чоловік у центрі — нардеп та вже колишній керівник депутатської групи в Верховній Раді  «За майбутнє» Віктор Бондар. Входить до складу комітету  з питань транспорту та інфраструктури.

Редакція  368.media  звертається до СБУ та ДБР з питанням — як на 10-й місяць війни з окупантами Кіяшко займає відповідальну посаду у постраждалій від ворогів області без проведення спеціальної перевірки. Таку перевірку мав би провести тодішній очільник обласного управління Руслан Григоренко, проте він сам потрапив у низку корупційних скандалів, а після початку вторгнення втратив посаду.

Необхідно перевірити й зв’язки Кіяшко та її оточення з нардепом-зрадником Балицьким та фсб.  Також НАЗК треба перевірити реальні статки чиновниці та її декларацію. Ми також звертаємось до всіх, хто постраждав від діяльності посадовця, з метою надсилати нам матеріали про її життя.

«Антикорупційна правда»