рус   укр

Соцсети

МХП Юрія Косюка не виплатить інвесторам кошти за випуском євробондів

МХП

Виробництво МХП скоротило свої потужності для задоволення внутрішнього попиту

Миронівський хлібопродукт Юрія Косюка не планує виплачувати інвесторам кошти за купонами єврооблігацій, заплановані на 19 березня. Про це компанія повідомила на своїй сторінці.

Акції МХП котируються на Лондонській біржі.

Хоча компанія продовжує комерційні продажі, а птахофабрики не були пошкоджені внаслідок воєнних дій, виробництво скоротило свої потужності для задоволення внутрішнього попиту. У компанії наголосили, що через війну вона зазнала масштабних операційних порушень. Зокрема, суттєво впав обсяг експорту внаслідок зачинених портів.

Також компанія нагадує, що з 24 лютого Нацбанк запровадив низку валютних обмежень, які серед іншого забороняють здійснювати перекази в іноземній валюті з України, і наразі немає деталей щодо того, коли ці обмеження можуть послабити.

“У зв’язку з нинішньою ситуацією та з метою збереження готівки, МХП оголошує сьогодні, що компанія не планує виплачувати свій майбутній купон за паперами на суму 350 мільйонів доларів під 6,25%, який заплановано на 19 березня 2022 року, та розглядає різні варіанти щодо цього”, – йдеться у повідомленні.

Компанія планує якнайшвидше звернутися до своїх власників облігацій, щоб “домовитися про взаємоприйнятне рішення з метою збереження міцності балансу для ключового посівного сезону”.

МХП може працювати на більшій частині свого земельного банку площею 335 тисяч га, проте 15 тисяч гектарів на Сумщині та Київщині тимчасово недоступні для проведення посівної за розкладом. Посівна кампанія планується на всіх 11 рослинницьких підприємствах компанії МХП.

Нагадаємо, що МХП надало 4 тисячі тонн безкоштовної продукції для постраждалих від війни.

«Антикоррупционная правда»