рус   укр

Соцсети

На Одеській митниці виявили понад 700 т білоруського м’яса

На Одеській митниці виявили понад 700 т білоруського м'яса

Співробітники ДБР при процесуальному керівництві Одеської обласної прокуратури виявили на Одеській митниці 36 рефрижераторів із 720 тоннами замороженого м’яса білоруського виробництва тривалого терміну зберігання. Про це повідомляють у прес-службі ДБР.

«Встановлено, що продукцію було завезено на територію України в режимі «транзит» ще до 24 лютого і вже планувалося для подальшої переправки далі за кордон. Проте після початку широкомасштабної агресії Росії рефрижератори залишилися на митниці і їхній подальший рух було заблоковано. Весь цей час товар зберігався на приватному терміналі. Чиновники митниці нічого не зробили, аби встановленим порядком своєчасно передати виявлений товар країни-пособника агресора уповноваженим органам України», — йдеться у повідомленні.

Орієнтовна вартість м’яса становить понад 3,6 млн. доларів США.

М’ясо вилучено. Після завершення експертизи на якість вона буде спрямована на потреби Збройних сил України. Слідчі дії продовжуються. Зокрема, буде надано правову оцінку діям посадових осіб митниці, які вчасно не вжили необхідних заходів.

«Антикорупційна правда»