рус   укр

Соцсети

Нардепи дружно підвищили собі оклади майже вдвічі

оклад депутата

Народні депутати України зможуть отримувати підвищені оклади завдяки постанові №7561, яку підтримали представники всіх фракцій Ради. В результаті оклад депутата збільшиться з 28 810 гривень до 49 620 гривень, і це без урахування доплат і додаткових витрат.

Політик Микола Томенко на своїй сторінці у Facebook звернув увагу на те, що це рішення фактично створило особливу «єдність» парламентарів. В умовах повномасштабної війни підтримати своє матеріальне становище погодилися 308 депутатів.

Гроші залучатимуть за рахунок допомоги, яку надають Україні міжнародні партнери.

«Поки найактивніші депутати виставляють свої фотки про героїчне волонтерство з Парижа, Лондона та інших столиць братніх держав, ВР нишком покращила їхнє фінансове забезпечення», – написав Томенко.

Саму постанову зареєстрував спікер Руслан Стефанчук разом із представниками всіх фракцій та груп. Із 18 по 20 липня документ пройшов усі етапи погоджень та голосування.

Хто підтримав документ:

— 203 депутати зі «Слуги народу»;

— 18 із ЄС;

— 17 із «Довіри»;

— 14 з екс-ОПЗЖ;

— 12 із «Батьківщини»;

— 11 із «Голосу»;

— 11 із «За майбутнє»;

— 11 із «Відновлення України»;

— 11 із позафракційних.

«Як бачимо, незважаючи на окремі критичні оцінки досі «таємної» (без журналістів) діяльності ВР, народні обранці від влади спільно з непримиренною, конструктивною та розумною опозиціями діють у повній єдності та злагоді!» – зазначив Томенко.

Зазначимо, згідно з постановою №7561, в Україні дозволили фінансувати надбавки для нардепів із коштів держбюджету, які надійдуть до скарбниці України як допомога від міжнародних партнерів.

 «Антикоррупционная правда»