рус   укр

Соцсети

Одеситка отримала 11 років тюрми за збір грошей для окупантів

Одеситка отримала 11 років тюрми за збір грошей для окупантів

На основі доказів, зібраних Службою безпеки України, одеситка, яка організувала збір грошей для окупантів, отримала 11 років тюрми. Про це 29 травня повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що у грудні минулого року контррозвідники СБУ затримали її під час контрдиверсійних заходів на Одещині.

За даними слідства, двоє її родичів у 2016 році вступили до лав терористичного угруповання «ДНР Спарта» і воювали проти сил АТО/ООС на сході України.

«На початку повномасштабного вторгнення обидва бойовики увійшли до складу регулярних підрозділів Південного військового округу ЗС РФ і брали участь у захопленні Маріуполя і частини Херсонщини. Дізнавшись про низький рівень матеріально-технічного забезпечення родичів-окупантів, жінка добровільно організувала для них збір коштів», — уточнили в спецслужбі.

Для цього в групах у месенджерах та заборонених соцмережах Вконтакте і Одноклассники вона розміщувала повідомлення із закликами про грошову допомогу загарбникам.

Суд визнав її винною у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України ) і призначив 11 років та 4 місяці ув’язнення з конфіскацією майна.

           

«Антикоррупционная правда»