рус   укр

Соцсети

Попри війну російська компанія ЕХМО працює в Україні

Попри війну російська компанія ЕХМО працює в Україні

В Україні вже вісім місяців триває повномасштабна війна з Росією, однак деякі російські компанії досі безперешкодно працюють на українському ринку. Як повідомляє видання видання investeconomic.ru, однією з таких є криптобіржа ЕХМО.

За даними ресурсу investeconomic.ru, ЕХМО створена і зареєстрована в Росії ще 2013 року. ЗМІ повідомляють, що засновниками є росіяни Павло Лернер та Іван Пєтуховський. Третім співвласником компанії є Едуард Ануфрієв.

Спочатку підприємці заснували обмінну платформу ExMoney, яка досить швидко переросла у повноцінну криптовалютну біржу EXMO. Ексмо перебуває під керуванням компанії EXMO EXCHANGE LTD, яка має британську реєстрацію. Окрім Лондона, офіси компанії є в Москві, Києві та Стамбулі.

У мережі звертають увагу на те, що компанія досі пропонує українцям цілу низку операцій з криптовалютою, заманюючи людей меседжами про те, що саме вони – найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Однак, як зазначають невдоволені користувачі криптобіржі, насправді якість їхніх послуг є доволі сумнівною. В інтернеті зокрема можна знайти відгуки про недобросовісні дії трейдерів, списання коштів з рахунків клієнтів тощо.

Українські фахівці крипторинку застерігають, що користування послугами таких компаній може призвести до крадіжки особистих даних клієнтів, що особливо небезпечно під час війни. Крім даних, можна втратити і свої заощадження, які підуть на фінансування країни-ворога.

«Антикоррупционная правда»