рус   укр

Соцсети

Руслан Черкаський і Михайло Товт займаються корупцією на митниці

Руслан Черкаський і Михайло Товт займаються корупцією на митниці
Володимир Цибулько у своєму блозі на Facebook назвав імена людей, які за його інформацією займаються корупцією на митниці. На його переконання, саме через схеми Бюджет недотримує мільярди грн.
«Мінфін каже, що держава втрачає на митниці 3 млрд грн на рік через корупцію. І якщо це когось дивує, то він просто не розбирається в тому, що відбувається. Почнемо з найвищого керівництва. Руслан Черкаський — заступник глави Держмитслужби. Їздить на Bentley і купує квартири Арабських Еміратах. Водночас тримає разом з дружиною медичний бізнес, обладнання для якого завозять через Бориспіль нелегально. Чому такого чиновника тримають у структурі митниці? Бо кожного місяця він заносить сумки з кешем своєму покровителю Олегу Татарову, який курує силовий блок в ОП», — пише експерт.
Також політолог повідав про керівника Чернівецької митниці, який завдяки заступництву Олега Татарова та Руслана Черкаського, організував цій ряд схем.
img 20211202 221039 110
«Підлеглий Черкаського – Михайло Товт, керівник регіональної митниці в Чернівецькій області. Відомий тим, що менш ніж за пів року на службі вже запустив декілька надуспішних схем. Ввозить нелегально китайський одяг, запчастини для машин, отримує відкати з будівництва і звісно тягає цигарки. На цьому локальному прикладі видно, як працює корупційна вертикаль і це стосується не тільки митниці. Тут просто вистачає яскравих прикладів. В результаті ми отримуємо Бюджет з дефіцитом у 200 млрд», — резюмував Володимир Цибулько.

«Антикоррупционная правда»