рус   укр

Соцсети

В Україні суд заарештував готелі та ТЦ, якими володіють громадяни РФ

В Україні суд заарештував готелі та ТЦ, якими володіють громадяни РФ

За матеріалами Державного бюро розслідування, суд заарештував сім готелів та два торгові центри, якими фактично володіють громадяни держави-агресора. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Зокрема, за ухвалою Печерського районного суду міста Києва накладено арешти із забороною відчуження на готелі Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych (м. Київ), Premier Hotel Dnister (м. Львів), Premier Hotel Odessa (м. Одеса), Premier Compass Hotel Oleksandriya (м. Олександрія), приміщення ТВК Метроград та ТРЦ Метрополіс (м. Київ), а також на корпоративні права та акції певних товариств.

ДБР у тісній взаємодії з Офісом генерального прокурора встановило, що номінальними бенефіціарними власниками зазначених об’єктів є іноземні громадяни та компанії-нерезиденти, які безпосередньо пов’язані з громадянами країни-агресора. У тому числі йдеться про чиновників та депутатів Держдуми Російської Федерації.

У ході досудового розслідування ДБР перевіряє причетність цих громадян Росії до діяльності злочинної організації, яка вчинила низку злочинів на території України.

Встановлено, що учасники цієї організації протиправно оволоділи частиною енергетичної критичної інфраструктури України (обленерго) та іншими бізнесами країни.

«Антикорупційна правда»