рус   укр

Соцсети

Я пишу йому листи. Знаю, що він не прочитає, але пишу, – дружина командира полку “Азов”

Дружина командира полку “Азов”, Героя України, майора Національної гвардії Дениса Прокопенка, українська ілюстраторка Катерина Прокопенко розповіла, що востаннє її чоловік виходив на зв’язок три тижні тому.

Зараз вона не має уяви, де саме та в якому стані він перебуває, пише ПІК.

“Я сплю з думкою, що він десь чекає моєї допомоги. Я подумки з ним спілкуюся. Я пишу йому листи в Telegram. Знаю, що він їх не прочитає, бо поруч немає телефона, але пишу, начебто він їх читає. Пишу, як пройшов мій день, питаю, як пройшов його. І це мене заспокоює. Є відчуття, що він зі мною теж подумки спілкується”, – розповіла Катерина Прокопенко.

Днями Катерина опублікувала портрет чоловіка і написала:

«Буду боротися за тебе. Завжди. Твоя Кет».

На фото: 11 травня 2022 року Папа Римський Франциск зустрівся з дружинами двох українських офіцерів полку «Азов», які тоді перебували у Маріуполі.

Нагадаємо, що Катерина і Денис Прокопенки познайомилися у мережі у 2015 році. 27-річна Катерина молодша за чоловіка на три роки. Дітей у пари немає.

Завод “Азовсталь” був останнім об’єктом у Маріуполі, який утримували українські військові. Там були бійці Національної гвардії, зокрема полку “Азов”, співробітники СБУ, військовослужбовці ЗСУ, прикордонники та поліцейські. У бомбосховищах заводу до початку травня також були сотні цивільних.

Президент України Володимир Зеленський 6 червня заявив, що у полоні окупантів перебуває 2,5 тис. українських воїнів – захисників “Азовсталі”. За попередньою інформацією Катерини Прокопенко, їх тримають у в’язниці в Оленівці, також невелика група тяжкопоранених залишається в лікарні в Новоазовську. Наскільки їй відомо, до Росії нікого не вивезли.

«Антикоррупционная правда»