рус   укр

Соцсети

Як Коля «котлета» Тищенко піариться на війні, роз’їжджаючи Європою

Микола Тищенко піар

Волонтерська діяльність нардепа «Слуги народу» Миколи Тищенка може бути політичним піаром допомоги військовим. Про це повідомляється в розслідуванні Bihus.Info.

“Нардеп Микола Тищенко від початку повномасштабної війни став активним волонтером. Ось тільки його волонтерство має вигляд політичного піару високого рівня. Ніцца, Париж, Нью-Йорк – депутат чомусь вважає, що зібрати солідну суму для наших військових можна лише у дорогих ресторанах європейських міст. Бажано навіть із кількома зірками Мішлена», — зазначають автори матеріалу.

Журналістка Анастасія Усенка у розслідуванні розповіла про місця для проведення так званих «благодійних вечерь» фонду Миколи Тищенка.

У Празі – це був замок у передмісті, де зараз знаходиться фешенебельний готельно-ресторанний комплекс. У Парижі – один із найстаріших та найдорожчих ресторанів міста, який має три зірки Мішлен.

У Празі зібрали близько $55 тисяч, а Парижі — $120 тисяч. Журналісти ставлять питання, чи не було проведення заходів дорожчим за суму, зібрану на них для допомоги ЗСУ.

За словами авторів матеріалу, інші благодійні організації та волонтери збирають значно більші суми, не виїжджаючи з України.

«До нас потрапив запис однієї телефонної розмови Миколи Тищенка. Розмова ця свіжа, липнева. З ким він говорив, ми не знаємо. Говорив сам Тищенко. Говорив про політику, про піар і ще багато речей, які не варто було б обговорювати настільки голосно. Тищенко обговорює діяльність свого благодійного фонду. Розповідає про вже проведені благодійні вечері. У Празі та Парижі. І будує плани на наступні», — каже журналістка Усенко.

Також журналісти показали запис, на якому чоловік голосом схожим на голос Тищенка домовляється з кимось про проведення наступної «благодійної вечері» у Нью-Йорку.

«Зараз до мене запит прийшов на $1,5 млн. Купити дрони. Тобто гроші є, не в грошах справа, річ у самому резонансі. Тому що для мене це є політично (далі нерозбірливо)», — каже чоловік на записі.

«Антикоррупционная правда»