рус   укр

Соцсети

Як виглядає злочинна схема депутата-хабарника Владислава Трубіцина

Як виглядає злочинна схема депутата-хабарника Владислава Трубіцина

З серпня місяця минулого року шахрай із депутатською скоринкою від Слуги народу встиг провести 4 нібито благодійні аукціони, на кожному їм було заявлено про результат збору: зазвичай від 3 до 4 млн грн. На загальну суму понад 14,5 млн. грн.

Що продавалося? На аукціони виставлявся «антикваріат» низької якості, який нікому не потрібний і роками не продається, при цьому ті, хто його передавав, отримували часткову грошову компенсацію за рахунок грошей, отриманих з цього ж аукціону. Підтвердження справжності і того, що товар раніше не було вкрадено, ясна річ, теж ніхто не вимагав. При цьому шахрай Трубіцин завжди наголошував, що всі зібрані кошти йдуть на ЗСУ.

Хто покупець? Шахрайська схема вибудовувалась навколо покупців з фінансовими можливостями, яким «впарювалися», часто заздалегідь це обговорювалося, ліві лоти за завищеними цінами. В обмін обіцялося заступництво із ОП. Під такий обман потрапили Василь Хмельницький та інші підприємці, котрі щиро хотіли внести свої пожертвування для ЗСУ.

При цьому третина гостей на кожному аукціоні – підставні люди, які беруть участь у торгах для підвищення вартості лотів, особливо за тими позиціями, за якими була попередня домовленість з ВІПами. У учасників Трубіцина було й інше завдання, скуповувати лоти, які нікому не потрібні, для правильної картинки. Потім продавалися на наступних аукціонах. Таким чином, нібито продані лоти і нібито виручені кошти, і нібито підтримка ЗСУ – все є фікцією схеми Трубіцина.

Реальні ж продажі здійснювалися за готівку, яка так і не надходила на рахунки заявлених благодійних фондів. І ясна річ не могли бути витрачені на підтримку ЗСУ. Зате були дуже добре і справедливо поділені під шампанське співучасниками схеми Трубіцина.

Нагадаємо, як писав «Антикор», вирішивши, що війна все спише, а у крайньому випадку друзі допоможуть відмазати, депутат Трубіцин організував серію аукціонів нібито на підтримку ЗСУ. Виявилося, що не ЗСУ зовсім, а на підтримку самого депутата-хабарника.

За 2022 рік Трубіцин встиг розпіарити та провести вже 4 описані аукціони. Проте гроші, одержані з продажу нібито антикваріату та старовинних книг, так і не зайшли на рахунки фонду «Рідна Оболонь».

Трубіцин головний підозрюваний у гучній справі про корупцію у Київраді. У лютому 2022 року Трубіцин з спільниками було спіймано НАБУ при отриманні понад 1,3 млн хабарів. Гроші були платою за право встановити торгову точку у Києві. Наразі цю справу передано до суду. Спільником Трубіцина є колишній в. о. директора КП «Київський міський магазин» Аман Моламов. Хабарники влаштовують псведоаукціони та явно не бояться судового вироку та відкрито знущаються з НАБУ.

«Антикорупційна правда»