рус   укр

Соцсети

Які типи електроінструментів краще обирати на акумуляторному живленні

Домашній інструмент та садова техніка за способом живлення ділиться на дві категорії: ті, що працюють від палива (бензин, дизель) та електричні. Другі, в свою чергу, можуть бути мережевими та акумуляторними. На даний час найбільш перспективними є останні, оскільки вони можуть забезпечити більший рівень комфорту під час користування, ніж мережеві, а також дешевші та простіші в експлуатації, ніж паливні.

Сучасна індустрія поступово переводить нас саме на акумуляторну техніку та електроінструменти. Поки що тут є слабкі сторони, але переваг в багатьох випадках все одно більше.

Топ-5 інструментів та техніки на акумуляторі

Стверджувати, що абсолютно всі акумуляторні прилади кращі за їх мережеві та бензинові аналоги, не можна. По-перше, є умови, коли вони не можуть закрити всі потреби користувача. По-друге, для деяких людей недоліки у вигляді обмеженого часу роботи через розряджання батарей просто неприйнятні. Але при умові використання інструментів виключно у побутових цілях, коли не потрібно виконувати великі об’єми роботи, наступні прилади краще купувати виключно на акумуляторі.

Ми виділили наступні категорії інструментів:

  • Дриль-шуруповерт. Це універсальний інструмент, який може використовуватися не лише вдома. Одна з головних умов, які забезпечують максимальну ефективність роботи, це мобільність. По-перше, дріт вам не заважатиме, що ви точно оціните в складних умовах. По-друге, відсутність прив’язки до розетки фактично дозволить виконувати роботу в будь-якому місці.
  • Кутова шліфмашина (болгарка). Цей пристрій також багатофункційний. Його ви зможете застосовувати під час будівництва чи ремонту будинку, для майстрування якихось виробів, або для розрізання конструкцій десь, де немає доступу до розеток. Акумуляторна болгарка програє мережевій в потужності та ефективності, але різниця незначна.
  • Ланцюгова пила. Якщо вибирати електропили у Рівному, то краще віддати перевагу акумуляторній. Будь-яка робота з деревиною в домоволодінні буде виконуватися легше. Крім того, можна буде виїхати в ліс та нарізати сухостою без будь-яких проблем. Бензопили також в цьому плані дуже зручні, але вони складніші в користуванні та обслуговуванні.
  • Тример. Для скошування трави на території приватного будинку немає нічого кращого. Особливо, коли у дворі є клумби, дерева, кущі. Головне, правильно вибрати тример, по потужності та продуктивності. Він легший за мотокосу та простіший в обслуговуванні.
  • Садовий обприскувач. Для оброблення саду і городу від хвороб і шкідників можна використовувати ручний і акумуляторний обприскувач. Купувати перший в наш час немає сенсу, оскільки більш сучасний другий коштує не на багато дорожче.

Взагалі, краще, щоб весь електроінструмент в домі був акумуляторним. Він реально зручніший. Але варто розуміти, що в більшості випадків він дорожчий. І вибирати його потрібно правильно, щоб ви могли нормально виконувати потрібну роботу.