рус   укр

Соцсети

Закарпатського інкасатора визнали винним в крадіжці 263 тисяч гривень

Закарпатського інкасатора визнали винним в крадіжці 263 тисяч гривень

У  Закарпатської області визнав винним у крадіжці 263 тис. гривень Євгена Приміча, котрий працював водієм-інкасатором в АТ «Ощадбанк». Про це стало відомо з вироку Мукачівського суду за ч. 4 ст. 191 КК.

У грудні 2016 року Приміч отримав від суб’єктів інкасації 263 тис.гривень. Надалі зазначені кошти він не передав сектору перерахунку та зберігання валютних цінностей № 3. Такі дії кваліфіковані судом за ч. 1 ст.367 КК, як службова недбалість.

У судовому засіданні Євген Приміч своєї вини не визнав, повідомивши, що у той день вони об’їздили майже 25 об’єктів, де від спеціально уповноважених на це осіб, прийняли грошові кошти. Під кінець робочого дня він, та його напарник, привезли сумки з грошима в приміщення Мукачівського відділення АТ «Ощадбанк». Оскільки сейфа за їх бригадою не було закріплено, тому сумки з грошима він склав на підлогу в кімнаті зберігання коштів.

Далі його колега відніс сумки з грошима у сектор перерахунку банку, де ці кошти прийняла завідуюча сектором перерахунку. У той день жодних претензій щодо здачі коштів не було. Приміч зазначив, що неодноразово нарікав на відсутність сейфа.

У кінці робочого дня він не витримав такої неналежної організації роботи та повідомив, що відмовляється працювати в таких умовах. Наступного дня він вже не вийшов на роботу, а поїхав у Київ де влаштувався неофіційно на роботу. Його колега, що працював з ним 24 грудня підтвердив слова Приміча, зазначивши, що кошти як завжди склали в кімнаті схову цінностей і пішли додому.

Втім, 27 грудня стало відомо про зникнення коштів. За словами начальника сектору безпеки Мукачівського відділення стало відомо, що зникла інкасаторська сумка з коштами в сумі 85 тис. гривень. Несподівано для всіх на наступний день Приміч на роботу не з`явився та не відповідав на телефоні дзвінки.

У вечері того ж дня, один з родичів Євгена Приміч погодився погасити суму, яка зникла в розмірі 85 тис. гривень. Втім, уже наступного дня стало відомо, що зникли й інші інкасаторські сумки. Відомості щодо пропажі сумок почали надходити поступово, після того, як клієнти банку з`ясовували, що кошти на рахунок не поступили.

Суд визнав Євгена Приміч винним за ч.1 ст. 367 КК.  Йому призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 8,5 тис. гривень, звільнивши від покарання у зв’язку з закінченням строків давності. Водночас суд задовольнив цивільний позов АТ «Ощадбанк» зобов’язавши Євгена Приміч сплатити 263 тис. гривень на користь банку.

«Антикорупійна правда»