рус   укр

Соцсети

Житло для нацгвардійців закупили у фірми одіозного нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка

Житло для нацгвардійців закупили у фірми одіозного нардепа від ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка

Національна гвардія України закупила житло для своїх військовослужбовців у фірми одіозного нардепа від проросійської партії ОПЗЖ Дмитра Ісаєнка. Про це повідомляють журналісти Bihus.info.

За інформацією розслідувачів, Нацгвардія закупила 26 квартир у новобудовах фірмі Ісаєнка та заплатила за це 54 мільйони гривень.

Гроші за квартири Нацгвардія перерахувала на закритий венчурний фонд «Княгиня Ярославна», у якому Дмитро Ісаєнко є кінцевим бенефіціаром за електронними деклараціями.

Щороку скандальний нардеп декларував мільйонні дивіденди від цього фонду: лише з 2019 по 2021 рік він приніс йому понад 213 мільйонів гривень.

Журналісти зазначають, що «Княгиня Ярославна» займається збором коштів на будівництво житла, яке зводить група компаній Perfect Group, яка у 2019 році фігурувала у кримінальному провадженні за підозрою у несплаті податків.

Зауважимо, народний депутат Дмитро Ісаєнко з початку своєї кар’єри офіційно ніколи не був бізнесменом, а тільки політиком — працював у сфері будівництва Міноборони на початку нульових та заступником міністра регіонального розвитку і будівництва України до 2015 року. У січні 2015 року потрапив у скандал через незаконне отримання статусу учасника АТО.

«Антикоррупционная правда»