рус   укр

Соц мережі

Ще один зашквар фейкового антикорупціонера: працював в ДНР?

Ще один зашквар фейкового антикорупціонера: працював в ДНР?

У розпорядженні редакції опинився дуже цікавий документ, який свідчить про те, що голова ГО «ГОП-СТОП», а точніше ГО «НОН-СТОП», Кирило Яковець, ймовірно, співпрацював із міністерством інформації самопроголошеної, так званої, Донецької народної республіки.

У документі, який виданий 30 липня 2019 року та був чинний до 30 грудня 2019 року, Кирило Яковець вказаний, як журналіст-фрілансер. Посвідчення видане головою прес-служби ДНР.

У той час міністром інформації ДНР працював такий собі Ігор Антіпов. За нашими джерелами, фейковий антикорупціонер координував роботи ЗМІ, які пов’язані із держзрадником Віктором Медведчуком (через екс-генпродюсера телеканалу «112» та головного редактора пропагандистського ресурсу Voice of Europe Артема Марчевського) з Ігорем Антіповим.

Зазначимо, що Кирило Яковець давно знайомий з Артемом Марчевським. У 2019 році Яковецьпрацював у команді Марчевського на підтримку ОПЗЖ на виборах до Верховної Ради, а також фейковий антикорупціонер представляв інтереси екс-генпродюсера каналу «112» в суді.

Нагадаємо, що з 27 грудня 2023 року Кирило Яковець переховується від правоохоронних органів за межами України в Іспанії, він фігурує у трьох кримінальних провадженнях: з підозрою у перешкоджанні діяльності ЗСУ, ухилянні від мобілізації та неправдивих повідомлень про злочини. За повідомленнями ЗМІ, після втечі з України Яковець щонайменше два рази зустрічався з Марчевським у Празі.

“Антикорупційна правда”