рус   укр

Соц мережі

Сина Олега Гладковського заочно взяли під варту

Сина Олега Гладковського заочно взяли під варту

ВАКС знову заочно взяв під варту сина колишнього першого заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського (Свинарчука) Ігоря, якого НАБУ і САП підозрюють в організації зловживань на 13 млн гривень і легалізації цих коштів. Таке рішення 11 січня ухвалив ВАКС

Як відомо, антикорупційний суд заочно заарештував Гладковського-молодшого. Проте Апеляційна палата ВАКС це рішення скасувала. Тому детектив НАБУ подав ще одне клопотання про заочний арешт підозрюваного.

Гладковського підозрюють за ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 209 КК. Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру Гладковському-молодшому і ексгендиректору «Укрспецекспорту» Павлу Букіну. Слідство встановило, що колишній керівник ДК «Укрспецекспорт», зловживаючи своїм службовим становищем, уклав договір із компанією, підконтрольною сину експершого заступника секретаря РНБО, про придбання бортового радіоелектронного обладнання (висотомірів) за цінами, умисно завищеними майже у 7 разів (близько 450 тисяч доларів).

Після сплати держкомпанією передбаченої договором суми, співучасники схеми розпорядились отриманими у результаті завищення цін коштами на власний розсуд, а частина з них в сумі орієнтовно 170 тис. доларів була передана безпосередньо Гладковському-молодшому.

“Антикорупційна правда”