рус   укр

Соц мережі

У Дніпрі працівників банку підозрюють у привласненні 60 млн грн вкладників

У Дніпрі працівників банку підозрюють у привласненні 60 млн грн вкладників

У Дніпрі повідомлено про підозру трьом експрацівникам банку, які шахрайським шляхом привласнили 60 млн грн вкладників. Про це у середу, 5 червня, повідомили в пресслужбі Офісу генерального прокурора України.

Повідомляється, що їм інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах, використання підроблених документів та службове підроблення, вчинене у складі організованої групи.

Організатор групи – начальник відділення банку. Разом із головним фахівцем і касиром він організував шахрайську схему. Користуючись довірою вкладників, працівники банку пропонували клієнтам відкрити депозитні рахунки із завищеною відсотковою ставкою.

“Використовуючи підроблені документи, підозрювані закривали банківські угоди від імені потерпілих і знімали готівку з їхніх рахунків. Коли клієнти цікавилися станом рахунків, працівники банку надавали їм фіктивні довідки з наявністю коштів на них. На даний час встановлена причетність підозрюваних до 114 епізодів шахрайства на загальну суму понад 60 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Двох підозрюваних уже взяли під варту.

“Антикорупційна правда”