рус   укр

Соц мережі

У Івано-Франківській області посадовці Міноборони вкрали гроші на поставках вугілля

У Івано-Франківській області посадовці Міноборони вкрали гроші на поставках вугілля

У Івано-Франківській області посадовці квартирно-експлуатаційної частини Міноборони разом із підрядниками заволоділи коштами, які надали для закупівлі вугілля. Про це повідомляє спецпрокуратура у сфері оборони Західного регіону.

За даними слідства, директор вугільного підприємства, як переможець відкритих торгів уклав із КЕЧ та підприємством-постачальником договір про поставку твердого палива для забезпечення потреб оборони.

Постачальник зобов’язувався вчасно поставити вугілля, а замовник – прийняти його та оплатити.

Постачальник, який розробив злочинну схему та залучив до неї директора приватного підприємства та начальника підрозділу КЕЧ, здійснив поставку значно дешевшого та менш якісного вугілля, а також зменшив фактичні його об’єми.

Офіцер Міноборони умисно не здійснив належну перевірку товару та підписав акти-приймання вугільної продукції та товарно-транспортні накладні, які і стали підставою для подальшої його оплати. Внаслідок таких махінацій державі завдано збитків на понад один мільйон гривень, які вказані особи привласнили та розподілили між собою.

Двом директорам приватних підприємств та начальнику підрозділу квартирно-експлуатаційної частини повідомили підозри за фактом привласнення майна, заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч.3,5 ст.191, ч.1 ст.366 КК).

“Антикорупційна правда”