рус   укр

Соц мережі

У Києві на хабарництві затримали посадовців військкомату

У Києві на хабарництві затримали посадовців військкомату

У Києві повідомлено про корупцію трьом особам – посадовцям діагностичного медцентру та військкомату, а також посереднику повідомлено про підозру. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Їм інкриміновано перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань і незаконне переправлення осіб через державний кордон (ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 332 КК).

За даними слідства, підозрювані організували схему незаконного переправлення чоловіків за кордон. Працівники медичних закладів Києва підробляли медичні документи про перебування ухилянта протягом останніх років на тривалому лікуванні.

А співробітники київських Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки «підтверджували» вигаданий діагноз про непридатність до військової служби висновком військово-лікарської комісії.

В подальшому вони оформляли документи, що дозволяють ухилянтам виїхати за кордон. Осіб, які отримували такі незаконні послуги, інструктували щодо поведінки під час перетину державного кордону України.

Розмір грошової винагороди за ухилення від мобілізації складав 11 тис. доларів, які потім розподілялись між усіма учасниками схеми.

“Антикорупційна правда”