рус   укр

Соц мережі

У Конотопі жінка ошукала військовослужбовців на 300 тисяч гривень

У Конотопі жінка ошукала військовослужбовців на 300 тисяч гривень

У Конотопі повідомлено про підозру 29-річній дівчині, яка ошукувала військовослужбовців (ч. 2 та ч. 3 ст. 190 КК). Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура.

Жінка в мережі Інтернет розмістила оголошення про продаж неіснуючих автомобілів за привабливою ціною. Покупців вона вибирала виключно серед військовослужбовців, повідомляючи, що для них є можливість сплачувати за транспортний засіб частинами. Радіючи такій можливості, військові втрачали пильність та перераховували жінці кошти. Більш того, один із потерпілих «придбав» у такий спосіб не лише автомобіль, а й талони на бензин на дизельне паливо на загальну суму 61 тис. гривень.

На даний час встановлено трьох військовослужбовців, яких жінка ошукала на 12, 102 та 171 тис. гривень відповідно.

Примітно, що до цього жінка вже була засуджена за аналогічний злочин. Вона з 17 років виманювала в знайомих ювелірні вироби під приводом того, що на них є порча. Шахрайка обіцяла їх передати «бабці», яка знімає прокляття, після цього повернути власнику. Також стосовно неї триває судовий розгляд справи – за аналогічною схемою вона продавала неіснуючі талони на пальне, ошукавши 10 осіб. Цього разу за скоєне їй загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

“Антикорупційна правда”