рус   укр

Соц мережі

Власнику АТ «Кіровоградське рудоуправління» Сергію Кабаргіну висунули підозру у фінансовій підтримці окупантів

Власнику АТ «Кіровоградське рудоуправління» Сергію Кабаргіну висунули підозру у фінансовій підтримці окупантів

Російському бізнесмену Сергію Кабаргіну висунули підозру за фінансування війни проти України. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Підозрюваний є бенефіціарним власником АТ «Кіровоградське рудоуправління», яке спеціалізувалося на видобутку та переробці рідкісної породи вогнетривкої глини. Підприємство мало сталі фінансово-господарські зв’язки зі структурами держави-агресора.

Російський бізнесмен входить до складу акціонерів та директорів найпотужніших підприємств росії, що виконують замовлення військово-промислового комплексу ворога та його силових структур.

Підприємства сплачують мільярдні суми податків та інших обов’язкових платежів як до бюджету країни-агресора, так і до позабюджетних фондів. Кошти спрямовуються на потреби збройних сил рф, а також фінансування незаконних збройних формувань, що задіяні у російській агресії проти України.

Підозрюваному інкриміновано фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК). Нагадаємо, що раніше за клопотанням прокурорів накладено арешт на активи кропивницького підприємства, пов’язаного з компаніями країни-агресора. Арештовані корпоративні права та нерухоме майно наразі передано АРМА.

“Антикорупційна правда”