рус   укр

Соц мережі

Держаудитслужба підтвердила, що Міноборони купляло яйця по 17 гривень

Держаудитслужба підтвердила, що Міноборони купляло яйця по 17 гривень

Міністерство оборони купувало яйця по 17 гривень за штуку, що зафіксовано у таємному документі щодо результатів перевірки Міністерства оборони та інших військових органів. Про це повідомила голова Державної аудиторської служби Алла Басалаєва в інтерв’ю «Главкому».

“Купували по 17 гривень за штуку. Десяток – 170 гривень. Формування замовлень за каталогом в дечому спрощує процеси закупівлі продуктів харчування військовим, але дозволяє маніпулювати цінами, плюс логістика, завантаження, розвантаження”, – зазначила Басалаєва.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Олексій Резніков заперечував факт закупівлі яєць по 17 гривень за штуку, як це було визначено у контракті на харчування з «Актив-компані». Він пояснював це тим, що «постачальник вказав ціну не за штуки, а за вагу яєць, коли переносив дані з однієї таблиці, де все було приведено до одиниці виміру на вагу, в іншу таблицю». Після його заяв Міністерство оборони все одно знизило закупівельну ціну яєць до 9,5 гривень за штуку. А у останніх тендерах граничну ціну на яйця встановлено на рівні 6,5 гривень.

“Антикорупційна правда”