рус   укр

Соц мережі

Ексдиректор управління Івано-Франківської ОДА привласнив 10 млн гривень

Ексдиректор управління Івано-Франківської ОДА привласнив 10 млн гривень

Ексдиректор управління капітального будівництва на Івано-Франківщині (обласної адміністрації) та забудовник підозрюються у заволодінні 10 млн гривень під час будівництва школи. Про це повідомляє НАБУ.

Зловмисники привласнили гроші, виділені на будівництво навчально-виховного комплексу у селі Чукалівка Івано-Франківської області.

У 2021 році управління капітального будівництва в Івано-Франківській області за результатами відкритого конкурсу уклало договір на будівництво шкільного закладу на загальну суму 45,6 млн грн. У вересні 2022 року, зважаючи на припинення діяльності управління, об’єкт будівництва передали до Івано-Франківської міської ради та провели коригування проєктно-кошторисної документації. Проте з’ясувалося, що договір на будівництво підписано з підконтрольною директору компанією, на рахунки якої було перераховано 33,6 млн гривень за виконані роботи, що начебто підтверджувались відповідною документацією. Утім слідством встановлено, що реально було виконано лише частину робіт і на рахунки компанії зайво перераховано понад 10 млн гривень. У подальшому ці кошти були легалізовані через низку підконтрольних організацій. Досудове розслідування триває.

Дії осіб кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК.

“Антикорупційна правда”