рус   укр

Соц мережі

Експрокурор з «групи Пшонки» Денис Черних, котрий втік до Москви, досі веде бізнес в Україні

Експрокурор з «групи Пшонки» Денис Черних, котрий втік до Москви, досі веде бізнес в Україні

Колишній заступник прокурора Одеської області Денис Черних, якого обґрунтовано вважають причетним до роботи т.зв. регіонального відділення «офісу Пшонки», після люстрації став членом політичної партії «Єдина Росія» та живе у Москві. Як дізналася редакція 368.media, на юриста та членів його родини досі не накладені санкції.

Черних в Одесі представляв сина генпрокурора, нардепа Артема Пшонку. Завдяки особистому знайомству з ним молодий «наглядач» здійснив різкий кар’єрний зліт, за 10 років пройшовши шлях від слідчого до заступника прокурора області. Після Євромайдану Чорних встиг влаштуватися у ГПУ на посаду начальника відділу за підтриманням законів під час проведення досудового розслідування.  Надалі чоловіка люстрували. Після цього він опинився у партії «Єдина Росія» (Единая Россия), членами котрої можуть бути лише громадяни рф.

Попри підтримку дій країни-агресора та фінансування окупантів, проти Черних навіть не відкрито кримінальне провадження. Санкції РНБО на нього не накладені.

Прокурор Черних разом із родиною відвідує окупований Крим та веде там бізнес. Дружина експрокурора Ольга Черних володіє часткою в туристичній компанії «Білтур».

В Одесі дружина експрокурора за 20 днів до початку повномасштабного вторгення вийшла зі складу ТОВ «Соло груп», котре займається наданням майна в оренду. Компанію Черних заснував разом із партнером Юрієм Ісаєм. Наразі фірму з капіталом в 1,2 млн гривень переоформили на Лілію Потоню. Вона є власником торгових марок «золотое руно» та  alice place. Вони належать ресторану та готелю «Золоте руно», що знаходиться в Одесі напроти управління патрульної поліції Одеської області.

Також Черних має долю у ТОВ «ДеЧеІс-Консалтинг груп». Це спільна юридична компанія, заснована Миколою Демідовим, Денисом Черних та Юрієм Ісаєм. перші літери їхніх прізвищ складають назву «ДеЧеІс». Зараз прокурор вийшов зі складу  засновників, але залишив замість себе свого батька Сергія Черних.

Крім того, група Черниха, Демідова та Ісая контролюють рекламний ринок Одеси. Мова йде про компанії «Сайд медіа» та «Сеан». Їх контролює Лілія Рогачко, ексдепутат міської ради від ОПЗЖ. До цього вона декілька місяців працювала у «ДеЧеІс-Консалтинг груп». Нагадаємо, що ринок реклами Одеси за часів Януковича розділили на користь групи Пшонки.

Попри все це СБУ досі не відкрила кримінальну справу стосовно Черних та його партнерів в Україні. Редакція 368.media звертається до правоохоронних органів з вимогою надати оцінку викладеним у публікації фактам.

“Антикорупційна правда”