рус   укр

Соц мережі

У Києві для укриття школи придбали дві сковорідки по… 720 тисяч гривень

У Києві для укриття школи придбали дві сковорідки по... 720 тисяч гривень

Дніпровський район Києва закупив для укриттів однієї зі шкіл через систему ProZorro дві сковорідки вартістю по 720 тисяч гривень.  Про це повідомив представник Тимчасової контрольної комісії Леонід Ємець.

“Коли ми знайшли тендер на закупівлю в укриття електричних овочерізок за 130 тисяч грн штука, я думав, більше мене нічого не здивує. Але супер електрична сковорідка з тачскріном і ціною 720 тисяч грн за штуку, це навіть для мішлінівського ресторану перебор, не те що для укриття Дніпровського району! І це чудо кулінарних технологій (без жартів) їсть 21 кіловат на годину. Тобто ще тисяч 400 грн в рік. Коротше, наша Тимчасова контрольна комісія ще не приступила до роботи (лише сьогодні має бути офіц. публікація), але ми вже офігіваєм!”, – сказав Ємець.

Потреба такої закупівлі для шкільного укриття доволі сумнівна, відзначають у комісії.

“Сковорідка — здатна на одній площині на різних температурах готувати за запрограмованими рецептами самі вишукані делікатеси, реально потрібна в укритті 2022 року? І це ми так по верхам, просто глянули ProZorro. Хоча є аудиторські служби, які мають це робити за гроші і на постійній основі. ПС. З нетерпінням чекаю, коли зможемо задати питання і отримати відповіді”, – заявив Ємець.

Як повідомлялось раніше, за 2022-2023 роки з бюджету Києва було виділено районам понад 1,2 млрд грн на облаштування бомбосховищ. Зараз ідуть перевірки щодо зловживання цими коштами, до яких можуть бути причетні голови РДА, що призначаються і звільняються президентом.

“Антикорупційна правда”