рус   укр

Соц мережі

Керівника апарату Харківської ОВА Вікторію Белявцеву викрили у зловживаннях з гуманітарною допомогою

Керівника апарату Харківської ОВА Вікторію Белявцеву викрили у зловживаннях з гуманітарною допомогою

Керівнику апарату Харківської ОВА Вікторії Белявцевої та ще трьом особам повідомили про підозру у заволодінні понад 15 млн грн, шляхом зловживання, під час закупівлі харчових продуктів для гуманітарних потреб. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

У межах досудового розслідування встановлено, що у березні 2022 року між Харківською ОВА, АТ «Укрзалізниця» та приватним товариством було укладено тристоронній договір на постачання продовольчих товарів відповідно до державної програми, що передбачає безоплатну роздачу продукції населенню в прифронтових областях та на деокупованих територіях. Діючи відповідно до злочинної схеми, особи підробили документи про нібито отримання 235 тонн продукції, на підставі яких у подальшому «Укрзалізниця» перерахувала приватному товариству понад 15 млн гривень.

Після того як стало відомо про наявність кримінального провадження за вказаними фактами зловживань, у грудні 2022 року особи поставили продукцію, при цьому підробили документи про нібито зберігання цієї продукції на інших складах, хоча по факту її взагалі не було.

Наразі підозру повідомлено: керівниці апарату Харківської ОВА; директорці приватного товариства та її заступнику; а також директору регіонального управління приватного товариства. Дії усіх осіб кваліфіковані за ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 366 КК.

“Антикорупційна правда”