рус   укр

Соц мережі

Київському комунальнику висунули підозру у корупції при будівництві Подільского мосту

Київському комунальнику висунули підозру у корупції при будівництві Подільского мосту

Повідомлено про підозру  у службовій недбалості виконувачу обов’язків директора КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» (ч. 2 ст. 367 КК). Про це повідомляє офіс генпрокурора.

За даними слідства, у квітні 2017 року між КП та генпідрядником укладено договір генпідряду щодо виконання робіт. У червні 2023 року між КП, генпідрядником та підрядною організацією були підписані акти приймання виконаних будівельних робіт з витратами на експлуатацію машин, дизельних компресорів, кранів, насосів, бурової установки за завищеними цінами.

Згідно з висновком будівельно-технічної експертизи завищення витрат на оренду техніки становить понад 24 млн гривень.

Також встановлено, що кошти були перераховані на підприємства з ознаками фіктивності під виглядом закупівлі господарських товарів та запчастин для переведення в готівку і розподілу між фігурантами.

З метою забезпечення відшкодування збитків на рахунки всіх задіяних в оборудці підприємств накладено арешти. Раніше цьому посадовцю прокуратура повідомила про підозру у службовій недбалості за іншим фактом протиправної діяльності під час здійснення будівництва мосту.

“Антикорупційна правда”